Yamaha YZF-R1 (2007)

Vlastník mili
Vloženo 11.2.2017
Aktualizováno 6.11.2017

Moje nová láska,už se těším až si zablbnem.

Kawasaki Ninja ZX-10 RR: důvod neuveden

První dojmy - Jede jak z praku,Prostě závoďák: olej Motul 300V 15W/50, kn filtr. Výbava: Racing plyn, gripy domino, brzdová pumpa Brembo, , vzduchový filtr pratelný BMC, elektronika originál závodní yamaha YEC, ukazatel zařazené rychlosti, spojka racing TSS, kapoty sebimoto, tlumič řízení wilbers, zadní centrální tlumič wilbers, svody full titan, karbonové koncovky výfuku Termignoni, rychlouzávěr nádrže pp tuning, brzdové hadice pp tuning, páčky pp tuning, padáky pp tuning, pěna v nádrži, řidítka pp tuning, přepákování pp tuning, rychlořazení, speed limiter, v předních tlumičích tvrdší pružiny, karbonové kryty rámu a motoru, závodní podsedlák, řetěz EK,

Doplňky na motorce - Komplet origo elektrika YEC,rychlořazení,řidítka,rychlopal,uzávěr nádrže a přepáčko PP tuning,racing spojka TSS,komplet titanový systém Termignoni,brzdová pumpa brembo,tlumič řízení+zadní tlumič wilbers karbonové kryty rámu a motoru,řetězová sada ERV3 520,ukazatel kvaltu,pancéřové hadice,podsedlák Motoholders,pěna v nádrži,celý bike po komplet repasi,Asi tak ve skratce
Údajně naladěna na 145KW

Vybral jsem si tento stroj ,chtěl jsem skusit litra ,protože jsem šestku zničil.Pasla mi do oka tak jsem si ji koupil.

Othello
Othello napsal 04.04.17 v 08:17

Tak ať jsou ty časy na kolo stejně pěkné jako Tvá nová motorka

AVENGER2008
AVENGER2008 napsal 18.02.17 v 20:24 10b.

Máš to pěkný tak ať vám to frčí !

Ozzy_
Ozzy_ napsal 11.02.17 v 22:33 10b.

Zradce, sem ti nestacil ani na sestce, a ty na me takhle At to lita !

voloda.m
voloda.m napsal 11.02.17 v 20:10 10b.

Vypadá moc pěkně, tak ať jdou časy dolů, sakra mazec.

gorkin
gorkin napsal 11.02.17 v 18:23 10b.