Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník Mates008
Vloženo 11.2.2017
Aktualizováno 10.8.2019

Prodáno,video před prodejem níže:

První moje okufrovaná motorka a zároveň první Suzuki

Motorka koupena od FIRMA:Moto-GP (Kutná Hora) - Maximální spokojenost.Motorku mi v zimě dovezli za pár drobných domů.Spolehlivé a férové jednání.

První dojmy - Srovnávání se vším oproti bývalé fz6 fazer. GSR má lepší zvuk,origo ukazatel rychlosti a hlavně analogovej otáčkoměr.Fz6 Fazer má samozřejmě daleko lepší ochranu proti větru a pokud se nepletu o dost větší nádrž.Design je individuální.Mně se líbí obě :)

Doplňky na motorce - Přední šťít,padáky,závažíčka a rolny od Rutana,kufry Givy,držák mobilu Kappa,zásuvka na 12V a usb nabíječka, rozšíření zrcátek

Musím přiznat,že koupě mého GSR byla taková z nouze ctnost.Fazera jsem prodal,protože jsem jezdil čím dál míň a že se bez něj obejdu.Nastala sezona a já začal být na všechny motorkáře alergickej.Nemohl jsem Vás vidět,ani slyšet :D Přes zimu jsem našetřil nějaký peníze a začal pokukovat,co pořídím.V tu dobu ale na inzercích nebyl moc výběr a když jsem narazil na teď už moje okufrované gsr,byl jsem momentálně v cizině.Tak jsem tam nahnal tatu,ten ji zkouknul,předal info a já ji telefonicky schválil.Máme za sebou první sezonu.Pro mě dost jinou,protože jsem jezdil do teď sám.Na gsru 99% ve dvou a nabalenej.Už si nedovedu představit nemít na další motorce 3 kufry.Na motorce mám najeto 4 tis a už se nemůžeme dočkat na další sezonu a dovču někam k moři :)

context
context napsal 04.02.18 v 21:06 10b.

Pěkná sůza přeji hodně km bez nehod a dlouhou nadcházející sezonu

miki83
miki83 napsal 12.02.17 v 09:39 10b.

pěkná

Clint.
Clint. napsal 11.02.17 v 19:08 10b.

Pěkná Zůza kufrům taky rozumím