Ducati 1299 Panigale (2015)

Vlastník doucha
Vloženo 6.2.2017
Aktualizováno 8.4.2022

Okruhová stavba Ducati Panigale

První dojmy - Po několika letech na Ducati 1098 se naskytla výhodná koupě lehce havarované motorky z Německa. Ideální základ pro stavbu okruhového bajku. Poškození bylo jen na částech, které jsem pro účely okruhovky nepotřeboval

Motorku bych doporučil pro - Tahle motorka byla vyvinuta pro dráhu, tam má neskutečný potenciál. Ale pokud s tím chce někdo jezdit na výlety po dobrým asfaltu - proč ne. Doporučil bych ji každému, kdo to má už v hlavě trochu srovnaný :-)

Doplňky na motorce - Celou stavbu jsem zdokumentoval tady https://www.motorkari.cz/tema/?t=183407

Výběr typu motorky byl jasný, předchozí model mi vyhovoval a Panigale byla logický posun. Je tady znát velký pokrok v ovladatelnosti, přestože 1098 dobře brzdila, Panigale je na tom ještě lépe. Je mnohem snazší a pohodlnější ji řídit.Motor má ohromný výkon. Dobře funguje kontrola trakce, rychlořazení DQS dolu/nahoru je také výborná věc.

Ozzy_
Ozzy_ napsal 06.06.21 v 18:32 10b.

Za deset bodu, jak jinak !

Ozzy_
Ozzy_ napsal 06.06.21 v 18:31

Zabijak ctyrvalcu

PeterVFR
PeterVFR napsal 30.10.19 v 21:42 10b.

Tak toto je z troska ineho sudka, ako 'stare haraburdy' z '90 -tych rokov !!!
Top hmotnost, top vykon, top ovladatelnost, top brzdy, top elektronicky strazcovia a pomocnici. A to vsetko zabalene v talianskom designe s prepracovanym kazdym detailom . Parada !

mike.46
mike.46 napsal 11.04.19 v 21:28 10b.

Mazec

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 16.06.18 v 19:35 10b.