ČZ 175/487 (1986)

Vlastník Policajtmachoff
Vloženo 6.2.2017
Aktualizováno 13.9.2018

Milášek, mazlík, jezdit na japoncovi je jako mlátit hlavou o zem. Přestaneš a uleví se ti.

První dojmy - Po koupi musela projít opravami, které se ale vypatili. Postupně po dobu 3. let prováděna renovace. Dnes skoro kompletní. Jezdí a vozí me nejen na srazy ale i do prace. Občas nějaká závada ale vzhledem k věku to už jinak nejde. Jinak opravy vcelku levné vhodná nejen na naučení jízdy, ale i laik si spoustu věcí opraví tzv. na koleně.

Spolehlivá
Není na závody
Spotřeba 4,5 litru
Servis levný
Dily dostupné
Univerzální pouziti

pp377
pp377 napsal 14.09.18 v 05:34 10b.

Máš ji moc pěknou. Jezdil jsem na stejné bráchovi, když byl na vojně. Ať Ti dělá samou radost a jezdí jako drak.

kefir1300
kefir1300 napsal 13.09.18 v 16:16 10b.

Ahoj,
hodně mne pobavila první věta o Japoncích. Jen na okraj- motorky dělám přes 35let. Na českých jsem vyrůstal, vozil první kámošky atd. Není skutečně větší romantiky, když vezeš holku na rande a udělá se třeba jehla na svíčce nebo jiná drobná závada - vůbec nenastartuješ a tak.
Až se svezeš na "japonci" ze stejného roku, jako je tvá čz, tak poznáš , o co nás soudruzi v mládí ošidili. A věř , že vím co píšu. Jsem strakoňák a mám do dnes i ty české. Ale u téhle co máš, byl svět už jinde.
Jinak jí máš moc pěknou a ať ti slouží jen k radosti a tobě ať se daří.
Za stav a hlavně za fandovství dávám 10 bodů.

Lubik2
Lubik2 napsal 06.02.17 v 15:22 10b.

No já mám taky doma pár starých český a i japonských motorek mám je fakt rád,ale jezdit na japonci a pět let nic neopravovat a jen jezdit není špatný

chlup2
chlup2 napsal 06.02.17 v 13:58 8b.

Na japonci jsem ještě neseděl, ale asi jsem tedy o nic nepřišel žejo
Ať ti taky dělá jen radost, mně starý český motorky baví už 30 let.