Harley Davidson VRSCAW V-Rod (2008)

Vlastník Pepe_78
Vloženo 15.1.2017
Aktualizováno 14.9.2017

Kvalitní stroj. Elegentní, čistý, moderní vzhled. Zalíbila se mi na první pohled.

Triumph Rocket III Touring: Moje vysněná - pevně doufám, že na ní časem přesedlám. Nenašel jsem na trhu zatím žádnou, která by se mi líbila po všech stránkách (doplňky, barevné provedení, dostupná cena).

První dojmy - Respekt...ale rychle jsem jí dostal do ruky, takže moc fajn - rád jezdím na pohodu, ale umí být opravdu hodně živá a dravá, především v otáčkách nad 6 000.

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi, co už to mají v hlavě srovnané...ale to asi každá motorka z mého pohledu :-)

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, menší plexi (dodal jsem před nedávnem), padáky, kufry, mohutnější stupačky, nosič za opěrkou spolujezdce.

Velmi příjemné svezení, především tím, že má nižší těžiště, a proto je i krásně ovladatelná. O motoru konstruovaném v Porsche není asi třeba nic říkat. Zvuk jsem si představoval trochu mocnější, ale měnit ho zatím nebudu. Časem mi přišlo, že je mi taková "malá" - jsem poměrně velký (193cm, 115kg)...jako když si koupíš mikinu a rukávy Ti na dýlku úplně nejsou příjemný (je to jen tak tak), ale řekneš si, že je to ještě ok

lubiks
lubiks napsal 28.01.17 v 17:04 10b.

Krasnej V- rod je osobitej a nejlepší
akorát sem si dlouho zvykal na malej úhel náklonu a tím pádem dlouuhé zatáčky

greydog
greydog napsal 27.01.17 v 08:15 10b.

Dukerider
Dukerider napsal 22.01.17 v 19:28 10b.

Harleyáři asi nebudou souhlasit - ne všechny Harleye jsou good, ale V-Rod je fakt ryzí motorka, která se jim povedla. Takže užij si to!

zain1
zain1 napsal 16.01.17 v 14:42 10b.

pěkná strojovna!!!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 15.01.17 v 21:13 10b.

Parádní Haryk ,přeji pohodu v sedle.