Harley Davidson VRSCAW V-Rod (2007)

Vlastník AkimCZ
Vloženo 31.5.2022
Aktualizováno 1.7.2022

V-ROD dovezen z USA pres EU registraci v Polsku. Velmi nizky najezd, skrabnnuty airbox (vymeneno) a moje upravy tacho do airboxu plus rovna riditka

První dojmy - Skvely power cruiser, moto rozhodne neni pro zacatecnika diky hmotnosti i sile. Nadherny pocit volnosti, prima zatah uz od spodku a fajn respekt od okoli.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodne pro zkusenejsiho jezdce vzhledem k vykonu i vyssi hmotnosti

Doplňky na motorce -
Menil jsem riditka za 2" a sundal jsem tacho do aurboxu .. pro ten pocit volnosti.A pridal jsem si kozenou brasnicku na lekarnu, vystraznou vestu a drobne prislusenstvi..

Vybral jsem si tento model H-D pro jeho velkou silu a spojeni kvality s Porsche. Rozhodne v tom hrala roli i moznost uprav, zejmena ta rovna riditka bez tacho .. a mozna casem dokonce letmo ulozene kolo.
Nema to sice zadnny ulozny prostor, ale je to elegance sama. Tan jasny ocit volnosti a zaroven individuality, pro ktery si vetsina majitelu ceni H-D. Osobita motorka pro vyhranenou osobnost, masina s velmi dobrymi jizdnimi vlastnostmi.
Otaceni se na malem parkovisti je s tou hmotnosti makacka, ale uz od rozjezdu krasne zmisi a je ovladatelna a velmi prijemna. Skoda ze tak prijemne uz nejsou ceny nahradnich dilu v CR, a vlastne ani v USA nebot pridame postovne+clo+DPH a je to jinde.

PSanec
PSanec napsal 31.05.22 v 17:46 10b.

Moderní HD,mám rád nepraktické motorky.Jen super km.