Yamaha XT 600 (1989)

Vlastník Pytel
Vloženo 28.12.2016
Aktualizováno 28.12.2016

Tahle mašina byla moje vysněná a povedlo se mi jí koupit v téměř origo stavu za dobrý peníze takže dobrá práce :)

První dojmy - Parádní a plynulý zátah od spoda, nemá startér ale netrvalo dlouho a přišel jsem na to jak na ní, takže teď už jí našloupnu téměř vždy na poprvé, do ruky mi padla okamžitě a ten posez s širokýma řidítkama mi připomíná scénu z Ramba 1ky i když tam to bylo starý pětikilo ale ten pocit je super :)))

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil mě pak eště mě a v neposlední řadě taky mě :)))

Doplňky na motorce - Mám na ní orig plech pod motorem a laďák, zřejmě samodomo ale zvuk jak víno :)

Motorku jsem si vybral ze tří důvodů a to protože se mi vždycky líbila, že má vysoký zdvihy takže s ní můžu lítat v terénu i na trati, kde se rozhodně neztratí, na velký skoky to není ale na to taky není stavěná a ani nemám potřebu jí učit lítat :) a jako neposlední důvod že s ní můžu vyrazit na xt sraz kam jsem jezdil s bývalkou XT 660 ovšem ta už říká ,,pane'' někomu jinýmu a s KTMkou to prostě není ono mezi těma všema XTčkama. Najeto na ní zatím moc nemám protože jsem jí koupil až v prosinci kdy už nejni zrovna teplo ale co můžu říct tak motorově je na tom velmi dobře, nic netluče, nic nechrastí. Předchozí majitel na ní téměř nic nenajel a než jí prodával tak nechal přetěsnit přední vidle, seštelovat karburátor je tam nová svíčka takže je připravená sloužit a sloužit. Teď jsem na ní dal drapáky, vzadu Mitas c-18 ve předu Michelin cross AC10, zadek spokojenost, předek trošku ujíždí ale nic hroznýho. Myslim si že jsem si vybral dobře a když se nic nečekanýho nestane tak si jí nechám a v budoucnu dám do originálního stavu.

Newtoon
Newtoon napsal 30.12.16 v 20:13 10b.

Parádní kousek

ottas
ottas napsal 30.12.16 v 00:43 10b.

Pěkná Mimochodem Rambo lítal na XT 250.

p.epanica
p.epanica napsal 28.12.16 v 19:13 10b.

Snad se Ti stav povede udržet ...