Jawa 350/640 (1999)

Vlastník martosd
Vloženo 11.12.2016
Aktualizováno 11.12.2016

Jednoho krásného dne za mnou přišel soused jestli bych nechtěl jeho motorku že už je na to starej :D Srdce mi v tu chvíli poskočilo jelikož sem věděl že je ještě zánovní :D

První dojmy - Bohužel byla parkována v blátě takže na jednom místě porezly ráfky, jinak byla jako nová najeto 3400 Km za 15ct let :D Projel sem se na ni a okamžitě mi padla do ruky :D Není to samozřejmě žádný závodník na rovince se loudá a v zatáčkách plave ale Jawa je na kochačku a machrování a ne na závodění :D

Motorku bych doporučil pro - Pro lidi co mají rádi nostalgii a rádi si zavzpomínají na staré časy kdy se jezdilo v oblacích dýmu :D

Doplňky na motorce - Na stroji mám chromované padáky, chromované výfuky (doutníky), chromované zrcátka a vzadu kufr.

Tenhle stroj sem si vybral z toho důvodu že ji prodával soused v podstatě za pakatel a já chtěl změnu :D Jezdí se na ní krásně je pohodlná příjemná a ikdyž to není žádné dělo tak na běžnou jízdu i ten výkon stačí :D Motor má krásný chod a zátak ovšem ve vyších otáčkách přijdou ďábelské vibrace :D Brzdy nejsou nic moc ale k te motorce jsou bohatě dostačující. Podvozek je vyloženě na pohodlí v zatáčkách to docela plave. Ovladatelnost je slušná motorka sice plave ale nijak se nevzpírá a nechá se krásně vézt. Spolujezdec má pohodlíčko na velkém sedadle a se vzdáleními stupačkami. Úložný prostor na olej a základní nářadí je více než dostačující, navíc jsem dozadu přidal kufr takže se na ni sbalím i na dovolenou :D spotřeba se pohybuje tak do 4 litrů což není žádná katastrofa. servis si dělám sám a vše je jednoduše opravitelné. Motorka je na klidné kochací projížďky a na dlouhé cesty. :D

alfa33ti
alfa33ti napsal 16.12.16 v 13:18 10b.

Ať ti dělá radost. Snad se téhle značce jednou podaří povstat z popela . 10b všem kteří ji ještě dají šanci...

chlup2
chlup2 napsal 12.12.16 v 15:14 10b.

Pěknej kousek, dobrej kauf, tak ať dělá radost kluku

PSanec
PSanec napsal 11.12.16 v 17:23 10b.

Mám ji taky .Krásná nostalgie,ty dýmy , zvuk dvojtaktu,každou chvili něco odešlo,ale rychle se opravilo.Již na ni nejezdím, nahradily ji japonské a americké stroje,které jsou o miliony světelných dál.Ale jawa je jawa.Ať ti děla jen radost.10bodů