BMW R 1200 GS (2013)

Vlastník Choseman2
Vloženo 25.11.2016
Aktualizováno 12.11.2019

Rychlé cestovní enduro pro každodenní ježdění i v obtížných podmínkách města. Trochu tvrdý podvozek a přenos rázů z důvodu kardanu.

Motorka koupena od FIRMA:STRATOS AUTO (Praha 9-Prosek)

První dojmy - Musel jsem si zvykat na přenos rázu do nohou od kardanu, jinak jsem s ní neměl problém.

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo na ni má peníze a má rád sofistikovanou techniku...je to prostě hračka s podvozkem mnoha funkcemi.

Doplňky na motorce - Na noc si vzpomenete kromě přidavných předních světel...LED světla, NAVI,...atd.

Vybral jsme si ji, protože jsem na ni měl peníze a bylo to ve své době nejlépe a vybavené cestovní enduro, které při každodenním ježdění ještě nedosahuje spotřeby malého auta. Zkoušel jsem KTM (moc výkonné, ale příjemné), Yamaha (Caponord model 2010 byl naprosto srovnatelný a motoricky lepší), Honda (nějak jsme měl pocit, že s tím nemohu vjet na pastviny), Aprillie (nový Caponord není ani trochu do terénu, ale jezdil výborně), Ducati (nádhera za moc peněz a ten terén...no nevím), Suzuki nic nemělo a Triumph (..tam jsme si připadal trochu jako na skútru, ale pohodlném). No a pak jsem už nechtěl po večerech po dešti doma čistit a mazat řetěz. To se, bohužel, stávalo dříve dost často.