Harley Davidson FLHX Street Glide (2008)

Vlastník SABAT77
Vloženo 22.11.2016
Aktualizováno 22.11.2016

ride to live, jsou v tom emoce, America to harley - davidson

Motorka koupena od usa

První dojmy - protože jsem dlouho dříve nejezdil, byl to mazec chce to být často spolu a jezdit no a jeto super

Motorku bych doporučil pro - doporučuju, ale jen pro srdcaře,nebojte se

Doplňky na motorce -

Počkal jsem si rodinka a bydlení je důležitější, ale tohle je radost vysněná. Čím víc se těšíš tím je prožitek lepší a emotivnější - dočkal jsem se v jednačtyřiceti . Nejsem výstřední chlubílek, ale mám rád obdiv okolí i když jen tak projedu a motor si zachrochtá, hele ty vole minule jsem byl v Jinolkách na burgru a při nastartování se nepřipravený host na zahrádce asi leknutí nejspíš připochcal, prvotní výbuch ve válcích a zvuk laďáků jsou super. America je prostě klasika to ničím nenahradíš i kdyby to bylo dvakrát dokonalejší z Japonska. Vše funguje podle předpokladů a i když ne tak co no coccoco chtěl si máš to starej se a makej (klakson troubí, světla svítí, blinkry blikají, akorát stěrače nestírají), ale ne vážně koupil jsem starší moto dovoz USA najeto 4000 mil, silnej stroj žádný šidítko výkon 60kW mi bohatě stačí v provozu na našich silnicích, ve dvou není problém předjet courající se plechové krabice s rezervou a nadhledem za plynem jde hned, brzdy brzdí výborně ABS - OK akorát to chce znát trasu a počítat s váhou stroje a nebát se to trochu položit snese docela dost až tu a tam brousím plotnama (stojánek jsem musel přihnou to se nedalo na každým kruháku drhnou není úplně fajn). Se spotřebou bych si vůbec nelámal hlavu že??? a proč šetřit to asi nemá cenu!!!, když ukazuje počítač tak dojezd cca 40mil koukám po pumpě, jinak při akceleraci cuká a je to dost nepříjemné - velice oceňuju info o dojezdu na rezervu. Sedlo pro spolujezdce na streetce není úplně pohodlný na delší cesty by to chtělo přehodit z elektry, instaloval jsem kožené brašny boční a tour pack z road king připadají mi víc stylovější, objemem mi zatím stačí do tour packu se vejdou pohodlně dvě helmy. .

PSanec
PSanec napsal 29.11.16 v 17:09 9b.

krásné HD,nepochopil jsem tvůj názor,že jen pro srdcaře,možné jen z pohledu financí.Mám CVO street glide skoro 400kg, jezdím na Dubou,kde je to samá zatáčka,samozřejmě na superbiky nemám,ale běžným motorkam bez problému stačím,ovladatelnost není o moc horší než u jiných motocyklů,člověk musí jen správně zaparkovat.nebo mít zpátečku.Doufám,že se někdy na Dubé potkáme a pořádně se sklouzneme.Ať se daří,užívej si své HD,velmi dobrá volba.

Ka-wa
Ka-wa napsal 25.11.16 v 17:01 1b.

Á... už jsem to pochopil... proč ta fotka staré hasičské stříkačky. Moto je asi stejně rychlé, stejně pohodlné a každý se na ni rád podívá... jako za časy dávno minulými

Caveman
Caveman napsal 25.11.16 v 15:41 8b.

Krásnej stroj...ale kdyz Ameriku..tak jedině Indian.Protože HD je Indian pro chudý.Jinak přeji hodně km bez nehody!

Kotumbeláč
Kotumbeláč napsal 24.11.16 v 18:32

Babicka33
Babicka33 napsal 22.11.16 v 14:27

pěkný , ale proč tam jsou ty fotky toho bláznivýho hypíka