Harley Davidson FLHX Street Glide (2012)

Vlastník Joži
Vloženo 2.6.2013
Aktualizováno 4.5.2020

Je to supr stroj, vhodný jak na dlouhé cesty, tak se s ní dá manipulovat i v městském provozu.

Harley Davidson FLSTF Fat Boy: Street Glide je prostě lepší pro cestování

První dojmy - Mašina mi sedla okamžitě. Před tím jsem vlastnil Kawasaki VN 900, předělanou na Bobbra a proto jsem se tak trochu obával hmotnosti stroje a jeho "masívnosti". Všechno zbytečně, je to supr ovladatelný stroj.

Motorku bych doporučil pro - Kdo to už má v hlavě uspořádané

Doplňky na motorce - Výfuky CVO, "nákoleníky", kryty na nohy, vyhřívané gripy (k nezaplacení)

Street Glidu jsem si vybral po ročním kroužení kolem dealera, pořád jsem tak trochu váhal, nebylo to tak, že bych přišel do prodejny a prostě ji koupil. Padla mi do oka až v černém matu to jsem věděl, že musí být moje na 100%.

Co se týče jízdy, její hmotnost se po rozjetí úplně ztrácí, jízda je pohodlná, pustíš si rádio a hltáš kilometry. Tady skutečně platí, že cesta je cíl.
Pořád posloucháte, že HD-čka jsou poruchové, že pořád něco odpadne a další stupidity. Tyhle řeči trousí lidi, kteří na tomhle stroji v životě neseděli a řídí se tím, co řekla nějaká babka na zelném trhu. Navzdory svých rozměrů je Streetka perfektně ovladatelná.

Tak trochu je to problém na "děravých" okrskách, tam se mašina necítí úplně fajn, ale to asi žádná mašina. Stejně tak ve městě v kolonách v pátek odpoledne, nakolik je to vzducháč.

Když to shrnu, je to partner na dlouhé cesty, jen naložit kufry a ...

me2d78
me2d78 napsal 11.06.13 v 20:34 10b.

tady není co řešit, výborná volba...

123ps
123ps napsal 09.06.13 v 11:08 10b.

Joži, tvoje glajda je fakt boží Jednou k ní snad taky dospěju

kuklic
kuklic napsal 09.06.13 v 10:51 9b.

Černá je černá. Super.

GodoJ
GodoJ napsal 04.06.13 v 18:42 10b.

moja budúca motorka...

-Jandys-
-Jandys- napsal 03.06.13 v 21:42 10b.

Velký černý krasavec