Jawa 250/353 Kývačka (1961)

Vlastník Fanyn.
Vloženo 21.11.2016
Aktualizováno 22.11.2016

Rezavej Gold wing původem z ČR.

První dojmy - Trvalo tři roky než jsem se dostal ke kompletnímu vyčištění a nezbytným opravám. Motorka je poměrně dosti rezavá, ale vše funkční. Opravy se nesly v duchu nezbytností (lanka, elektroinstalace, výměna náplní, baterie, atd.) Teď je z ní solidní pohodovka na nedělní ježdění.

Brzdí, svítí, troubí a tak prošla i technickou, kterou neměla možná dobrých 20 let.
Nevím kolik takhle zakonzervovaných kývaček v republice stojí, ale troufám si říct, že jich moc nebude v komplet oplechování. Nepřestává mě udivovat o jak jednoduchou a elegantní motorku se jedná.

Sob78
Sob78 napsal 21.02.20 v 23:18 10b.

Takhle má vypadat stará motorka v originálním stavu. Dobře si udělal, že si ji takhle nechal. Moc pěkný originál, super! Je s tím sice vždy velká prcačka, rozebrat a vyčistit, (než jen rozdělat a nechat opískovat), ale je to pak úžasná podívaná. Jednoznačně 10
PS: Sebemrskačstí je čištění originálních šroubků a matiček , všechny si je pamatuju...

Čadil
Čadil napsal 02.03.18 v 16:46 10b.

TAKOVOU JSME MELI DOMA,JEN BEZ PLEXI.HEZKA VZPOMINKA,10B .

bartikpeta
bartikpeta napsal 21.03.17 v 12:39 10b.

Tak to je stylovka! Vypadala jak před smrtí a nakonec se Vám podařila perfektně zrestaurovat. Obdivuji!

čz475
čz475 napsal 19.03.17 v 19:31 9b.

Hlavně že už zase jezdí

rohlicimuz
rohlicimuz napsal 12.12.16 v 18:04 10b.

Takováhle oprejskaná mrcha má něco do sebe víc než renovovaná leštěnka, at dělá jen radost