Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník SVMartin
Vloženo 18.11.2016
Aktualizováno 18.11.2016

Černý SVčko 650 aneb moje první šestka tak snad bude sloužit

Motorka koupena od Haney (Poděbrady V) - Prodejcem byl Lukáš Hanuš. Fajn kluk, vypadalo to že se o motorku dobře staral a měl k ní nějakej vztah.

První dojmy - 14.11. 2016 Den kdy jsem si ji přivezl domů. Byla šílená zima takže jsem se hned neprojel, musel jsem pár dní vydržet než bude počasí. Moje 1. velká motorka na kterou sice ještě nemám papíry ale jak to tak bývá projet jsem se prostě musel. Po první projížďce jsem z ní byl unešnej. Působila lehce nebyla nijak extra malá jak jsem očekával a ten zátah ? ten byl s 53kW naprosto úžasnej :D .

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro každýho kdo ať už začíná nebo nějakej čas jezdí a chtěl by poznat duši a pravou podstatu dvouválu. :)

Doplňky na motorce - Na motorce jsou padáky ... , rukojeti SV, výfuk Scorpion, hezčí blinkry, držák poznávačky a NC páčky.

Tahle motorka mě začala zajímat už dávno před tím než jsem po ní začal koukat po netu. Vždycky se mi líbila myšlenka dvouválce zabírajícího od spoda a taky neobvyklýho zvuku. Takže když jsem si vybíral motorku od osmnácti s tím že bych si jí stáhul na 35kW byla to hodně upřednostňovaná volba :D .
Na motorce jsem zatím moc nenajezdil takže na klady a zápory, zkušenosti a dojmy je ještě brzo. Časem se vyjádřím více. :)

Haney
Haney napsal 25.11.16 v 12:56 10b.

Přeju mnoho štastnejch km! Věřím, že ti bude dělat jen radost jako mě, tak se o ni pěkně starej :) uvidíme se na zahájení motosezony v Poděbradech, přijdu pěšky :D