Suzuki GV 1400 (1986)

Vlastník robotron
Vloženo 25.10.2016
Aktualizováno 14.8.2020

Luxusní Cadilac na 2 kolech a pro velké a silné chlapy.

První dojmy - Po první jízdě,zážitek jako nikdy.Výborně se ovládá,sedí do ruky,výkon motoru maximálně dostatečný (113 HP),výbava až moc luxusní-rádio,CB,autolevel-n ivo zadního kola,3 fáz.dofuk.sedačky,tempomat,a utoturn,atd...

Doplňky na motorce -

-Tak jsem si konečně našel čas a vyrobil jsem si přívěs.

Je to starý krásný stroj,který na svou dobu exceloval mezi cestovními motorkami.Jízda na něm je opravdu zážitek a odreagování od všeho.
Na delší cesty je to ideální volba,jak ze sebe dostat stres a únavu.
Na motorce je tolik místa,že by se na ni vlezly 4 lidi.Ještě jsem to nikdy neviděl a v porovnání s Goldwingem nebo Harleyem je to dost velký.

valivali
valivali napsal 23.04.24 v 14:37 10b.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 14.08.20 v 19:27 10b.

Wow!

Lišoun
Lišoun napsal 07.06.19 v 12:55 10b.

paráda

DuroM napsal 22.05.17 v 15:48

Tak uz nemam co zvazovat... JE DOMA... aj ked babicka ZUZKA ako som si ju pre seba nazval nebola dlho opecovavana tak ako sa takej krasavici patri, takze vyhrnut rukavy a ide sa na vec... mozno do roka a do dna bude vyzerat aspon trocha k svetu.
Inaksie mal som veeeelkyyyy strach co to bude, ale po paru km som sa na nej vydal od predosleho majitela domov a tych 470km nam zbehlo ako nic KRASA

Nech nam to jazdi

DuroM napsal 09.05.17 v 17:48

Silno zvazujem... tento tyzden idem jednu LXku pozriet. Len sa trocha obavam vahy a velkosti. 180 mam a 100kg tiez, len ci ju zvladnem.

Krasny stroj a vidim ze je udrziavany a opecovavany, nech nam to jazdi