Suzuki SV 650S (2000)

Vlastník bechyk
Vloženo 19.10.2016
Aktualizováno 3.5.2019

Malá všestranná šestpade pro každého

První dojmy - Už jí mám sedm let, tak si tak úplně nevzpomínám, ale samozřejmě jsem byl nadšenej jako blázen. Připadalo mi to hrozně silný, velký a krásný :) ..Pravdou je, že do náklonu šla úplně hrozně, což bylo jak se později ukázalo pouze jiným rozměrem pneumatiky, než byl předepsán..

Doplňky na motorce - Klín pod motorem, proužky na kolech, otevřený výfuk

Kromě toho, že se mi SVéčko líbilo, byl důvodem koupě i poměrně snadný a levný proces předělání na 25 kW což bylo k mému věku 18 let nutností.
Tato motorka je rozhodně velmi návyková a většina lidí si jí okamžitě oblíbí. Lehká, pohodlná na středně dlouhé cesty, výkon 53 kW je většinou celkem dostačující (navíc pokud člověk nekouká na tachometr a jede sám - nemá s kým srovnávat, tak působí mnohem silnějším dojmem :D ). Ovladatelnost je parádní. Motorku bych rozhodně doporučil i úplným začátečníkům.
Jako nevýhodu bych určitě zmínil přední vidlici, která příliš netlumí. Z poruch které mě potkali mě napadá prorezlá nádrž (musel jsem koupit jinou) a vynechávání jednoho válce za mokrého počasí. Spotřeba se pohybuje okolo šesti litrů.
Dálkové cestování na SVéčku, stejně jako delší jízda ve dvou není nic moc pohodlného...