Honda CBF 500 (2004)

Vlastník Svaro
Vloženo 9.10.2016
Aktualizováno 9.10.2016

Hodná, krásná a odpouštějící klasika pro začátečníka.

Motorka koupena od Mike70 (Dubá) - Solidní a rovné jednání. Co bylo domluveno platí. Tak prosté, ale dnes už ne obvyklé.

Honda NC 750S: Po mnoha letech se vracím do jedné stopy a pro jistotu jsem šel do levnější varianty :-)

První dojmy - Dospělá motorka s výkonem tak akorát pro začátečníka. Hned od spodních otáček dokáže ukázat sílu. Plynulý nárůst výkonu a živá v celém spektru kam si zatím se svým jezdeckým výkonem troufnu. Dobře se na ní sedí, byˇpůvodní majitel trochu zvednul posez. Mám 176 a je mi tak akorát.

Doplňky na motorce - Koupil jsem ji s předním plexi a brašnami. Na vyjížďky kolem komína jsem brašny oddělal, ale plexi oceňuji.

Chtěl jsem stroj pro začátečníka ve pokročilejším věku. Žádné šílené rychlosti nepotřebuji. Byla to volba osvědčené klasiky s oceňovanou spolehlivostí.
Nákup proběhl daleko, takže první cesta, nepočítaje zkušební jízdu před koupí, byla cesta domů 320 km.
Počasí a volný čas nedávají tolik prostoru prostoru na ježdění, kolik bych si jako natěšený nový majitel přál. Dnes ji mám deset dní a dojel jsem jen dalších ca 75 kilometrů. Doufám, že podzimní počasí mi dovolí ještě pár kilometrů přidat.
Nejhorší je manipulace při zatlačování do garáže. Ještě pořád se trochu bojím, že mi spadne. Učím se jezdit a zachovávám si respekt. Pořád se seznamujeme, ale už vím, že to bude láska.

Libela45
Libela45 napsal 20.04.20 v 21:46

Ahoj. pořídil jsem si letos stejnou mašinu a hledal jsem nějaký plexi štít. Ten na tvojí mašině se mi moc líbí, ale nenalezl jsem jej v žádné nabídce. můžeš mi poradit nějaký jeho název, typ, katalogové číslo nebo něco, abych ho nalezl v nabídce prodejců a mohl si jej koupit. Díky za pomoc.

Mike70
Mike70 napsal 13.10.16 v 11:53 10b.

Musím dát 10 b. za fakt pěknou motorku Tak ať dobře slouží, stejně jako mně

ras62
ras62 napsal 09.10.16 v 09:13 10b.

pěkný nahatý pětikilo, přeji pohodu v sedle