BMW K 1200 LT (2008)

Vlastník Rady
Vloženo 1.10.2016
Aktualizováno 5.9.2022

Moje již druhé Lt. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá, protože nic lepšího neni :) Vyzkoušel jsem Goldwing, BMW GTL a nic mne tak nevzalo jako Lt. Vzhledem k tomu, že mám poslední model v plné výbavě, tak nic nepostrádám

První dojmy - Na prvním Lt jsem měl najeto přes 60t. a tak prvni dojmy už byly dávno pryč. Přesto musím napsat, že mám lepší pocit z jízdních vlastností oproti modelu 2001. Motor má hlubší zvuk, jde líp za plynem a taky líp vlastní kompresí brzdí. Co jsem také uvítal, je přední světlo s xenonem a lepší přístrojová deska, která vypadá i v roce 2016 luxusně. Bohužel mi vadí oranžové podsvícení a tak uvažuji o výměně Led diod za zelené. Také sedlo je z kvalitnějšího materiálu a centrál kufru je už u motorky luxusem, který ale oceňuji. Veškeré pohodlí završuje turistické plégo a hydraulický stojan.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je ideální na cestování

Doplňky na motorce - Navigace Garmin, tažné zařízení, vozík PAV

Zkušenosti jsou jen ty nejlepší. I přes velké rozměry a hmotnost je to stále ještě motorka se kterou si vychutnám každou zatáčku.

driverx2
driverx2 napsal 31.07.20 v 12:43 10b.

Také jsem teď koupil druhej kus LT, předtím 1999 teď 2009 a dost značnej rozdíl.Je to již 4 BMW 2x RT a teď 2x LT

Rady
Rady napsal 23.03.17 v 18:33

Radime Lt je srdcovka

radim2
radim2 napsal 23.03.17 v 13:41 9b.

Paráda jako vždy

Rady
Rady napsal 26.02.17 v 20:34

Děkuji

Sennheiser
Sennheiser napsal 06.02.17 v 14:00 10b.

Ďakujem za pomerne stručný, ale i výstižne napísaný komentár ku cestovnému motocyklu BMW 1200 LT., ktorý svojimi jazdnými vlastnosťami, komfortom a výbornými technickými parametrami, celkom určite patrí medzi svetovú špičku medzi všetkými cestovými motocyklami. Majiteľovi tohoto technického skvostu, prajem mnoho šťastných kilometrov aj nádherných zážitkov po turistických trasách našich a zahraničných ciest. Miloslav a moja láska BMW K 1300 GT