Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Makůfka
Vloženo 9.9.2016
Aktualizováno 5.1.2018

Výměna - pro někoho stupidní - z BMW 1100RT. Pro mě super, užívám si jistotu jízdy

První dojmy - Lehká, živá, dobře ovladatelná... Už nejsem toreador na splašeném a těžkém bavoráckém býku ;-) Můžu si vychutnat jízdu, hrát si, zkoušet.. Tahle máša mi spoustu věci odpustí, což samozřejmě jako totální elév nutně potřebuju :-)

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro začátečníky, holky, drobnější postavy..

Doplňky na motorce - troufám si říct, že moc úprav nezaznamenala - celkově byla dost zanedbaná, což napravujeme Ale laďák Harris nemůžu nezmínit, protože TEN ZVUK...

Na SV jsou všude výborné recenze, včetně starých modelů. Vůbec nemám problém s tím, že mám starší motorku, pro mě je hlavní jistota a klid, možnost vychutnat si jízdu. Začínala jsem na těžkém RTčku - za jízdy problém nebyl, ale na místě jsem všude byla za baletku na velké krávě, kterou někam dostat byl pro mě nadlidský výkon. Myslet dopředu na to, jak nejlépe zaparkovat a najet si, abych vyjela bez ztráty kytičky, to mě neba
S Kočulí se seznamujeme a sjíždíme a musím říct, že jsem nadšenější a nadšenější... Nebudu psát žádné těžce odborné řeči o podvozku, servisu a podobně, protože ke všemu teprve přičichávám. Učíme se spolu a obě nás to těší

dzarmil
dzarmil napsal 17.09.16 v 22:37 10b.

Dvouválcová,japonská legenda...,tak s touto motorkou se určitě nedá nic zkazit .Přeju radost a pohodu v sedle .