Suzuki SV 650S (2005)

Vlastník Sylver
Vloženo 25.8.2016
Aktualizováno 25.8.2016

Můj první dvouválec. Chvilku jsme spolu bojovali, ale nakonec to bylo super ježdění!

První dojmy - Přechod z Fazera nebyl úplně snadný. Nesedělo mi to, jelo to odspodu ale brzo umíralo, hůř brzdilo. Ale pak jsme se našli a já zjistil, že správný počet válců je 2.

Motorku bych doporučil pro - Kluci, holky, dámy, páni. Jede to hezky, krásně se vodí ... spotřeba kolem 5l.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk Creptus - sice bez homologace, ale zvuk luxusní!!!

Nechal jsem si jej dovézt v r. 08 jako zánovní z Talošky s tehdy 12 tis. na tacho. Chtěl jsem novější model od 2005 - černý ráfky, černý rám. SVéčko vypadalo jako nové. Dovozové STK, přihlášení atd. Nakonec mě stála skoro 100tis. V té době byla u nás nová za cca 130tis. No, co už. Od předchozího majitele už měla jednoduché padáky (hříbky), mini blinkry, lepší plexi a zadní držák SPZ. Já časem doplnil laděný výfuk a K&N vzduch. filtr. Na výkonu jsem nic nepoznal, ale sound to byl kvalitní.
A čas plynul, sv jezdilo. Zkusil jsem si i motoškolu na okruhu. Nicméně kolínko jsem si nikdy nedal
Vydržela mi docela dlouho, ale když jsem časem začal vozit baťůžek, šla do světa. To měla najeto 30 tis. Přestala mi vyhovovat sport. pozice - váha na rukou. Chtěl jsem něco s vyššími řídítky. Chvíli jsem uvažoval o úpravě řídítek jako má nahatá verze, ale nakonec jsem od toho upustil.
V r. 2010 jsem vyzkoušel Kawasaki Versys 650 a bylo rozhodnuto. Ale toho jsem si koupil až po šesti letech

Sylver
Sylver napsal 26.08.16 v 11:49

Jj, trefil jsi to Přesně tam je to focený. Pocházím z tama

Hříbek
Hříbek napsal 26.08.16 v 11:42 10b.

Pěkný dal bych ruku do ohně, že ty fotky na "kolínko" jsou foceny v serpenitnách násedlovice - čejč , ale dívám se že jsi z Prahy , takže asi nic