Jawa 350/640 (1996)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Kybergreg
Kybergreg napsal 19.10.22 v 13:23

Já ji prakticky neznal (myslím typ 350/640). Znal jsem kejvačky a panelky, ale novější Jawy ne. Přivedl mě k ní kamarád, který po pár letech chtěl zase začít jezdit, a protože původně měl právě takovou 640ku, tak si ji pořídil ojetou zase a já po jeho vzoru taky. Že to budou motorky na rozježdění (pro něj) a na naučení (pro mě). To bylo myslím v roce 2001. On pak po pár letech pořídil Tranďáka, teď už má Goldwinga, a já stále prdlám na třindě.
Letos jsem na ní vyměnil zadní madla za nosiče kufrů plus dva boční kufry, topcase už je taky jinej. Konečně nemusím vozit tankvak a další bágl na sedle spolujezdce. Možná bych mohl dát nějakou aktuální fotku.

JA-NE
JA-NE napsal 19.10.22 v 11:33 8b.

pamatam si ako som na nu čumel ako decko.. vo vyklade stali 3. biela cervena a modra.

Guzin
Guzin napsal 14.07.22 v 15:00 10b.

Motorka dobrá, ale tvé vyznání?? Snad si ani další motorku ani nekupuj. Při tvém ježdění bych radši volil motorku z půjčovny. Každý rok jiný model. Tak si je užiješ mnohem více a bude tě to stát mnohem méně. Zdar.

justyn
justyn napsal 21.06.16 v 21:04 10b.

Super třinda

Kybergreg
Kybergreg napsal 21.06.16 v 14:06

Díky, ona už teda oproti těm fotkám trochu zestárla... A taky se nedá říct, že by mi zrovna vyhovovala. Můj ideál je něco jako Afrika. Proto taky píšu, že ji beru jako takovýho mladýho veterána - tím pádem jí člověk leccos odpustí

Milan1963
Milan1963 napsal 21.06.16 v 13:42 10b.

Pěkná, hlavně že Ti vyhovuje. Při troše servisu a snahy je to nesmrtelný stroj.