Honda PCX 125 (2013)

Vlastník Vinc999
Vloženo 16.6.2016
Aktualizováno 8.8.2016

Výborný skútr v poměru cena =kvalita,určený spíš do městského provozu,ale v pohodě se dá cestovat i na delší vzdálenosti.

První dojmy - Skútr mi sedl hned od začátku,svižný rozjezd, dostatečná cestovní rychlost,trochu tvrdší podvozek, ale ve výsledku jsem si užíval bezproblémovou jízdu a občas se i pobavil tím, jak motorkářům cukala ruka na pozdrav, než si uvědomili "kurva,vždyť to je skútr " :-):-)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo ví co od toho očekávat a ne to po ujetí pár kilometrů prodávat s vyjádřením, že to nejede dvě kila :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Leo Vince, variátor malossi, přešité sedlo,plexi puig,karbonové polepy, kn filtr,kufr givi, hodinky, sportovní zrcátka ,cnc páčky +závažíčka

Skútr jsem si vybral pro jeho praktičnost a úsporu v provozu. Dva roky jsem sledoval recenze a po převážně kladném hodnocení nebylo co řešit a po třech letech provozu jsem naprosto spokojený a neměnil bych.
Skútr používám výhradně pro zábavu,na delší víkendové výlety, je to jízda hodně na pohodu,zatím mě to nikde nenechalo,ostatně to jsem od pcx taky očekával .
Jelikož vím co jsem si kupoval, nebudu rozepisovat jestli má dostačující úložný prostor, nebo ne a podobné informace, každý uživatel si koupí to,co mu vyhovuje a pro mě je ten poměr cena,kvalita dostačující.

matti
matti napsal 28.06.16 v 22:02 10b.

Vkusně vyladěný krasavec!!

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 17.06.16 v 23:24 10b.

jasných 10

l333v
l333v napsal 17.06.16 v 08:08 10b.

Nadherna a vymazlena davam za 10b PS: prosim te je ten ladak dobry? uvazuji o nem taktez.