KTM RC 125 (2015)

Vlastník 46Rossi46
Vloženo 13.6.2016
Aktualizováno 19.6.2016

Začal sem vybírat "stopětadvácu", KTM zrovna nasadila akci na typ motorky KTM RC 125 (2015), což byla výborná příležitost.

Motorka koupena od FIRMA:Racetool (Praha 4-Hodkovičky) - Zamluvení motocyklu v akci, rychlé jednání, dobrý přístup.

První dojmy - + Chování jako u dospělé motorky, někdy i lepší + Kvalita zpracování , chytré detaily, výbava + Sportovní vlastnosti nejdou na úkor zábavy +ABS (které se dá vypnout)

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co chtějí v 16 letech sportovní a spolehlivou motorku.

Motorka mi hned sedla do ruky, byl to ohromný skok - naštěstí na lepší. Všechno šlapalo jak má, ale co bych ohodnotil nejvíc je tlumení - je absolutně parádní! Skvělá stopětadváca!

Momentálně mám najeto něco kolem 3 tisíc km, motorka šlape, byl proveden první garanční servis v prvním tisíci km. Začalo být teplo tak jsem jel na Dubou - parádní podvozek se znovu potvrdil, do zatáček padá uplně sama, neskáče, necuká. Motorka se cítí nejlépe na pěkné silnici (asi jako každá silniční motorka), ale nevadí ji díky skvělému podvozku ani horší silnice kde jsou díry.
S motorkou mám za den najeto zatím nejvíc asi 270km, mě osobně sportovní posez nevadí, cestuje se s ní dobře, ale určitě bude na cestování lepší nějaký cesťák.

PeterVFR
PeterVFR napsal 30.12.18 v 10:51 10b.

Fakt dobrý výber modelu - dobrá škola pred vstupenkou do sveta "veľkých " motoriek. Podvozok WP chválim aj ja, dokáže odfiltrovať nerovnosti a prejazd cez nekvalitné asfaltové záplaty fakt nadštandardne. A ten oranžový priehradový rám na Tvojej motorke vyzerá perfektne, na mojom RC sa v čiernej farbe dosť stráca. Keby bol biely ...
Máš na nej nejaké doplnky ? Zaujímalo by ma dodatočné plexi ( ja mám vyhliadnutý Puig ) a príp.nejaké rozšírenie pod späťáky. Podarilo sa Ti to nejako vyriešiť ? Dík za odpoveď.

Nahral som zvuk tej mojej, až by Ťa zaujímala zvuk.kulisa po " tuningu " .

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.06.16 v 20:44 10b.

Mooooc pěkná strojovna

46Rossi46
46Rossi46 napsal 18.06.16 v 12:38

Díky chlapi

Lukydoga
Lukydoga napsal 14.06.16 v 20:53 10b.

tak taje dost dobrá

K660S
K660S napsal 13.06.16 v 22:19 10b.

pekny kdybys nekdy chtel, Dubou te protahnu a Kacenu mam taky