Kawasaki GPZ 500 (1995)

Vlastník monty500
Vloženo 7.6.2016
Aktualizováno 18.5.2017

Lehce ovladatelná,poměrně pohodlná,svižná a dobře do ruky padnouci mašina.

První dojmy - První dojmy?? Asi jako sednout z větroně do stihačky😊. (přechod z jawy). Motorka padne do ruky jak ulitá, vzledem k mé nevýšce 174 cm ideální posed,není to žádná vysoká koza,tak že obě nohy pevně na zemi. Zatím jediné minus,zrcatka na krátkých nožičkach.

Motorku bych doporučil pro - Ideál při přechodu z malý motorky na velkou, pro lidi menšího vzrůstu a asi dobrá volba pro babu.

Doplňky na motorce - Kufr.

Na nějaké větší dojmy a zkušenosti teprve dojde s větším nájezdem km. Motorku mam dva dny a najeto jen 70 km,tak že zatím co mužu ohodnotit,tak ovládání,které je diky nizkemu posedu,relativně lehké motorce poměrně lehke,da se říct,že dělá,co se po ní chce. Motor,oproti tomu co jsem měl( jawa 350),se ohodnoti jednoduše: RAKETA😁. Zatím,co je pro mne minus,tak jsou zrcatka,do kterých když se podívám,tak vidím z 90% jen své ramena😒.

monty500 napsal 13.10.16 v 20:51

Tak,od června do teď,v rámci času, najeto ucmrndlejch 1300 km. (70% km najeto z batužkem). Motorka šlapala bez sebemenšího problemu,bylo to takový zvykání si na sebe.
Trasy se motaly kolem 150-200 km, se spotřebou kolem 5-5,5l/100km.
Motorka se chová předvídatelně,poslušně,akorát v rychlejších zatáčkach s nerovnostmi je někdy cítit,jak se zavlní,ale nic strašného. Podvozek by akorát mohl být trošku tvrdší na předku,ale je to jen můj pocit.
Pro mne i ved dvou motor do dnešního chaotického provozu vykonově dostačující,k tomu jsou i dá se říct dobře dimenzované brzdy,i s plnou polní dokážou kousnou😁.
Tak že závěrem: Už aby bylo jaro 😁.
Zdar a KOLAMA DOLU.

siko
siko napsal 30.06.16 v 20:25

Dobrá motorka a hezká barva jsem na červenou a tu svoji mám asi dva měsíce. Tak hodně pohodových kilometrů a kolama dolů

monty500 napsal 11.06.16 v 21:41

Tak dnes najeto cca 100km. Po celou dobu ve dvou. I v plném obsazení se motorka velice dobře ovládá,ikdyž přední odpružení by sneslo malinko tvrdčí nastaveni,ale neni to nic hrozného.I v naší krajině kopců a kopečku neztrácí chuť při pobídnutí plynem ,vyrazit dopředu. Tak že žádná brzda . Motorka člověka neunavuje,ať už posedem,nebo nějakýma vybracema,které jsem si doteď užíval . Ale obrovské minus za zrcátka,jak už jsem se jednou zmiňoval,když jedu sám,tak něco málo v zrcátku vidím,ale ve dvou . Ale zas to není neřešitelný problém. Do budoucna přijde na výměnu. Toť můj zas nový poznatek a zážitek za hefty gpz500s.

monty500 napsal 11.06.16 v 19:58

Zdarec. Jak se vede pane?

Vašina
Vašina napsal 11.06.16 v 11:57 10b.

monty zdarec