Suzuki SV 650S (1999)

Vlastník rotgum
Vloženo 9.5.2016
Aktualizováno 9.5.2016

Byla to moje první velká motorka a určitě splnila očekávání, jak už to v českým dolíčku bývá měla 25kW jen v papírech... jinak cca těch 52.

První dojmy - Měl jsem z ní docela strach, jelikož to byla prostě má první velká moto, pro "začátečníka" se určitě najdou vhodnější srandy do začátku, ale když má člověk rozum už v těch osumnácti, což jsem tak nějak asi měl, když sem jí nikam neposlal. Tak se dá začínat s ledasčím, akorát jí prostě ze začátku nevyužije naplno.

Tak stav byl trochu horší,ale řekl bych, že asi odpovídal ceně... byla po nějaké menší bouračce, kterou ovšem nepřežila kapotáž, tak zní byl jakože naháč, akorát řidítka jí zůstali Skový, což mě vyloženě nevadilo, zkompletovaný to bylo slušivě. Pořizoval jsem jí v roce asi 2008, kdy ještě nebyla na takovém vzestupu módní vlna kafíček, tak tím skoro předběhla dobu :D

Pro SVčka jsou prostě nutnost "lepší" silnice, jinak je to svezení za trest. Spotřeba prostě něco kolem 6ti. S motorem je prostě plno zábavy, i když u týhle 650ky už se dá pocítit trochu nudy ve vyšších otáčkách. Brzdy přiměřený stroji. Je to hodně zábavy za málo peněz.