BMW R 1200 GS Adventure (2015)

Vlastník MirisN
Vloženo 28.4.2016
Aktualizováno 16.5.2016

BMW R 1200 GS adventure - skvělá, ovlatelná, pohodlná, bezpečná, mrštná, krásná velká "obluda"

První dojmy - Ujeto 1.500 KM od koupě. Motorka mi okamžitě padla do ruky. Vynikající jízdní vlastnosti - nízké těžiště, výborný podvozek, skvělé brzdy. Celkově excelentní ovladatelnost. Výborný motor, který jde parádně za plynem od spodních otáček prakticky na jakýkoliv rychlostní stupeň

Motorku bych doporučil pro - Kdo chce cestovat a dosáhne na zem

Doplňky na motorce - zvýšené plexi Wunderlich

zvýšená řidítka Wunderlich

koncovka Akrapovic

BMW navigátor V

zvětšené kryty rukou Wunderlich

řadící asistent PRO

Tankbag SW motech

Po loňském 5ti denním výletu k našim slovenským sousedům na KAWASAKI VN 800 DRIFTER, kdy jsem jel prvních 450 KM v kožené bundě a kožených kalhotách v dešti (2 dny jsem se rozmrazoval a sušil oblečení ), jsem měl jasno. Chci velkou pohodlnou cestovní motorku na dlouhé "štreky" vč. kvalitního oblečení do každého počasí.

Cestou zpět domů z Bratislavy do Plzně, kdy už jsem toho měl vážně "plný zuby" (bolavá záda, kyčle jsem necítil atd. atd...) jsem na dálnici potkal 2 motorkáře na GS 1200 a bylo rozhodnuto...

10.5. 2016 přezuto na Dunlop Spotrmax Roadsmart III. Všem mohu jen doporučit. Najeto na nich "zatím" cca 500 km, ale samá chvála. Perfektně drží stopu, skvělé v zatáčkách. Dál budu referovat, až vyzkouším na mokru.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 21:18 10b.

LenkaR
LenkaR napsal 11.05.17 v 21:24 10b.

super motorka, ať slouží a najedeš s ní spoustu kilometrů ;)

hasjan
hasjan napsal 05.05.16 v 21:13

čus. pěkná brambora mám modrou ty ochranný polepy nádrže jsou taky od Wunderlich ?

hasjan
hasjan napsal 05.05.16 v 21:12 10b.

Pivko
Pivko napsal 29.04.16 v 22:50 10b.

tiše závidím ,jako správný čech a usilovně šetřím.