Yamaha FZS 600 Fazer (1998)

Vlastník MonchezFZS
Vloženo 7.4.2016
Aktualizováno 7.4.2016

Byla to prostě láska na první pohled :D a pro ženskou na naučení ideální motorka

První dojmy - První dojmy z jízdy nic moc :D Jelikož sem dlouho na motorce neseděla než sem ji byla poprvé projet,...ale stejně sem si ji koupila protože sem chtěla mít svou první motorku co nejdřív :D Po prvních 100km sem si na ni zvykla a jezdila sama každý den ,,kolem komína" . Letos sem se začala víc věnovat technice a stylu jízdy a baví mě čím dál víc. Je lehká na ovládání a nemusím se s ní ,,prát" ani do zatáček, prostě pro babu ideální :D Jediný co mě štve že nestíhám litrům když jedeme na vyjíždku ale jinak sem spokojená a nelituju že sem si Fazera pořídila, pokud budu kupovat něco jinýho tak to bude určitě Yamaha FZS 1000 :-P

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro ženský :-)

Doplňky na motorce - Na moto mám vyhřívané gripy a laďák

Proč sem si ho vybrala? :D
Protože mě jednou jeden bláznivej kámoš posadil za řidítka jeho litrovýho Fazera a já se do něj po prvních km zamilovala :D (do té motorky sem se zamilovala, né do kámoše :D ). Vyhovoval mi ve všem . Minulý rok sem si Fazera taky pořídila ale jen šestistovku, abych se naučila jezdit a měla možnost jít výš... Najeto mám zatím jen cca 10tis km takže zkušenosti za tu dobu skoro žádné ale letos to hodlám napravit Co se týče po technické stránce tak tomu moc nerozumím jelikož sem baba a na takový věci mám chlapa :D Ale zatím mě nikde nenechala
Co se týče cestování tak to si ověřím letos při cestě do Chorvatska
Toť asi vše

Brzda89
Brzda89 napsal 04.03.18 v 10:40 10b.

sakal01
sakal01 napsal 04.05.16 v 05:27 10b.

Krásná

lacerta82
lacerta82 napsal 09.04.16 v 05:26 10b.

super mašina, ke které se jednou vrátím..at ti dělá jen radost...mnoho kilometrů s úsměvem na tváři

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 08.04.16 v 20:36 10b.

Dobrá volba kočko.Fazer je naprosto univerzální motorka.Neudělá ostudu a je to držák.Vím protože mám právě FZS 1000.Vybíral jsem skoro půl roku a nakonec vyhrál Fazer ve všech směrech.Na stíhání se vykašli jedeš se svézt a ne zabít.Taky to sice rád otevřu ale neujíždím ostatním.Ať ti dělá jen radost.Měj se fajn Jura.