BMW C 650 Sport (2016)

Vlastník Kokřík
Vloženo 27.3.2016
Aktualizováno 27.3.2016

Alternativa po tříleté odmlce, kdy už člověk nechce motorku, ale stýská se mu po ježdění.

Motorka koupena od FIRMA:CarTec Ostrava (Ostrava - Moravská - Vstřícný a profesionální přístup

Honda NSS300 Forza : důvod neuveden
Suzuki AN 400 Burgman: Po měsíčním hledání a testování zvítězila brambora se svým sportovním duchem.

První dojmy - Před první jízdou strach, žaludeční nevolnost a průjem...chi chi, obavy, že opět nedošáhnu na zem ( 160cm), jak se bude ovládat, jízdní vlastnosti atd... Ale po prvních několika desítkách metrů je vše jinak. Skůtřík je neuvěřitelně ovladatelný, živý, s obrovskou výkonovou rezervou.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny, na denní ježdění i za zábavou.

Doplňky na motorce - Zatím žádné

Je to prostě moje Bezzubka, ochotná, kamarádská, ale taky dravá. Skůtřík je skvěle ovladatelný díky svému velmi nízkému těžišti, i nulové rychlosti a popojíždění zvládám bez problémů, naopak zrychlení a předjíždění je dílem okamžiku, brzdy jsou velmi přátelské a nastupují pozvolna. Taky oceňuji dva pro mě nenahraditelné pomocníky,ABS a protiprokluz. Přemýšlela jsem o snížení, ale je to zbytečné, zastavování zvládám a nechci měnit jízdní vlastnosti. Skútřík je natolik skvělý, že když přítel s R1200GS nechce, tak mi neujede chi chi. Jízdní vlastnosti již vyplývají z názvu Sport, má tvrdší podvozek a kdo chce komfort a nebo jezdit s baťůžkem, pořídí si verzi GT. Ale to není volba pro mne. Zvukový projev je natolik vychytaný u faceliftové verze, že není třeba utrácet za mnou oblíbený zvuk Akrapoviče. Úložný prostor je dostatečný, denní LED svícení moc pěkné. Je to nenápadný líbivý ďáblík, který si bohužel firma BMW nechá dobře zaplatit. Ale stojí to za to !!!

kratop00
kratop00 napsal 28.05.17 v 21:30 10b.

Přejít z cruisera na skutr přes cestovní enduro je opravdu zvláštní. Ale pokud jsi našla tu pravou tak není co řešit ať stojí co stojí.
Jinak u mě jízda pokračuje.

Vlady3
Vlady3 napsal 11.09.16 v 15:06 10b.

hezky napsané,hodně šťastných kilometrů

madmach
madmach napsal 16.05.16 v 17:03

Ahoj! Zdravím všechny! V pátek jsem se stal šťastným majitelem BMW C 650 Sport Brzy přidám fotky a zkušenosti...
Milan

Freeman
Freeman napsal 28.03.16 v 21:11 10b.

Teda holka, tohle neni vubec spatna volba!
Tak at Ti slouzi a mas z neho stale tak skvely pocit, jaky jsi nyni vlozila do popisu
Preji Ti, at uz pojedes kamkoliv, stastnou cestu

LUMEX
LUMEX napsal 28.03.16 v 11:09 10b.

Ahoj, no super, vypadá dost dobře. davám 10b