BMW C 650 Sport (2012)

Vlastník ondrej75
Vloženo 15.6.2015
Aktualizováno 29.12.2015

Rozhodl jsem se nehledat univerzální motorku a tak jsem prodal svoji VFR a šel za skvělý peníze do C 600. Úložný prostor i s kufrem je luxus:) na moje dojíždění do Praglu s 40 km po dálnici je to nelogičtější volba.

Motorka koupena od FIRMA:Stratos Auto (Praha 9-Prosek)

První dojmy - První dojem? No je to skůtr. Ale jede a hlavně drží. Podvozek výborný. Přesednout Z VFR na skůtříká znamenalo začít si hodně hlídat brzdy, německý ABS zasahuje v momentě, kdy bych potřeboval, aby drželo:) A je třeba přemýšlet při předjíždění. Ovládá se velmi lehce, skvělý rejd. Vibrace v pohodě.Ergonomie na moji vejšku 187 za jedna.

Motorku bych doporučil pro - Praktik, co nechce kompromis

Doplňky na motorce - Variátor Malossi. Změna je fakt veliká, po té to jede jako prase. jsme tlustej, ale i tak to dá zrychlení z 80 -120 o vteřinu rychleji, to je pod 3 sec. Nedal jsem tam ani nastavení race, jen sport. Variátor je navíc chytřeji udělán.

Ze skútrů asi nejvíce podoben motorce, výherce všech testů a reference od kolegů na motorkářích, kteří byli více méně spokojeni. Otázka je, zda jako jediné moto to duši motoráře uspokojí. ALE Má skrytý půvab. Na druhé svezení mi to přišlo ještě lepší. Je potřeba pochopit silné stránky, které z tohoto stroje dělají raketu.

První den. Spotřeba je německy ukázková, 4,5 a to jsem to držel celou dobu pod krkem. Na dálnici to jede jako drak. Rozjezd je takový nic moc, ale okolo 60 se to zvedne a do 160 to jede dost dobře. Jasně, na 60 koní. V zatáčkách drží výborně. nemá to žádnou špičku, emoce se honí v zatáčkách, ale brzdit se musí prostě dříve, protože na nějaký prudký brzdění před zatáčkou jsem musel zapomenout, nic moc se nedělo.problém je s čím to člověk srovnává. VFR mělo prostě pekelně dobrý brzdy.

Jede to rychleji, než si člověk myslí. Subjektivní pocit je jiný, než když člověk koukne na tachometr.

Je to malý hbitý, rychlý, vrčí to jak mixér, jede to skvěle, Za ty prachy, co to stálo asi nový, mi to přijde pekelně drahý. Z druhý ruky to není takové zlo. Hefty a vyhřívané sedlo jsou pecka. Štítek by mohl být delší, ale kdybych byl prcek, jezdil bych asi v úplným tichu.

Piki
Piki napsal 28.09.21 v 19:52 9b.

Moc pěkný. Jaké máš zkušenosti se servisem. Prý má ten stroj dost předepsaných úkonů kvůli složitosti. Piki

Vlady3
Vlady3 napsal 11.09.16 v 14:59 10b.

super recenze,hodně km bez nehod :D

Křeček1
Křeček1 napsal 19.07.16 v 20:37 10b.

krásnej,stroj

Woky
Woky napsal 20.01.16 v 15:19 10b.

bomba, aneb jasnejch 1o bodů

Poll-t
Poll-t napsal 14.07.15 v 17:19 10b.

Ahoj, kolik je prosím ke skútru klíčů?