Ducati XDiavel (2016)

Vlastník diavel
Vloženo 22.3.2016
Aktualizováno 23.3.2016

Parada neni co dodat. S verze je hezci zda se mi. Zadni kolo a frezovane linie motoru delaji z teto masiny nadhernou krasku.

Motorka koupena od Ducati Aylesbury

První dojmy - Pet let jsem mel Diavela. Tak jsem ho letos prodal a vymenil za noveho XDiavela S. Motor je suprovy. Stupacku jsou uplne jinde ale jsem si zvykl. Posed je lepsi nez u predesleho. Motor je suprovy.

Motorku bych doporučil pro - Pro me je tahle masina relax. Mam toho v praci hodne a jeste rodina takze mi to prinasi velice hodne positivnich prijemnych chvil. Snad pro kazdeho komu se libi.

Jezdi se s ni suprovo. Kazda zatacka zadny problem. Odezva plynu je trosku leniva, ale jeste se podivam do nastaveni zdali se tam neco da zmenit. Elektronika dela skoro vsechno za Vas. Do zatacek automaticky ubira vykon motoru a podle naklonu ho ridi. Byl jsem prijemne prekvapen co mistri z Bologne dokazali. Taky je super nastaveni stupacek a cele motorky. U predesleho diavela je posed nize nez u nove X verze. Motor je vazne uzasnej.

Ducati lunch control. Motorka je nastavena tak, ze se smi pouzivat tato funce 3 krat do 48 hodin kvuli spojky. Zkousel jsem jednou a malem mi to vyrvalo ruce. Ikdyz mam 1199s panigale tak je pravda ze posed a drzeni riditek dela svoje.

Ovladatelnost je primo uzasna. proste to jede samo a nemuzu se dockat az bude teple pocasi venku. Pojezdim si letos hodne.

krokoš
krokoš napsal 12.08.19 v 17:03 10b.

Komentár žiadny, je to PARÁDA. Nech slúži a veľa km.

Montauk
Montauk napsal 11.04.16 v 19:26 10b.

Krásný stroj nadupaný moderními technologiemi. Tomu se vůbec nebráním, naopak. Patří to do dnešní doby. Hodně šťastných kilometrů nejen letos

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 29.03.16 v 22:56 10b.

brzda80
brzda80 napsal 25.03.16 v 05:49 10b.

Musím dát deset bodů! Už jen za tu radost z motocyklu.

z.a.j.o.c.h
z.a.j.o.c.h napsal 23.03.16 v 18:16

Tvl, motorka co dává výkon podle náklonu a dovolí ti launch kontrol použít 3x do 48 hodin - kam ten svět spěje