BMW F 800 GS (2009)

Vlastník rendazase
Vloženo 6.3.2016
Aktualizováno 6.3.2016

Krásný endurko co umí potrápit i na silnici supersporty

První dojmy - Výkonu dostatek. Na šestku umí od padesátky až do dvouset. Podvozek parádní. Na horší silnice luxus. Na to, že to byla angličanka tak oproti pověstem pohodička. Rez žádná a stav slušnej.

Motorku bych doporučil pro - Všechny blázny do motorek

Doplňky na motorce - Turistický plexi, vyhřívané hefty, mazání řetězu Scotoiler, padáky, kryt motoru, držáky kufrů, kufry Zega, kryty rukou Barkbuster atd.

Vybíral jsem už dávno, ale cena byla nad moje možnosti. Tak jsem koupil Tenerku za super cenu a v luxusním stavu nového stroje. Výbornej to stroj. Pojezdil jsem tři roky a byl čas na změnu. Tak jsem se zase náhodou dobojoval až k Bemewuše. Výkon byl znát, ale mě asi bavil víc ten jednobuch. Těm co říkaj, že by jednobuch nechtěli kvůli vybracím doporučuju svíst se na Tenerce. Podle mě klepe stejně jako Baworáckej dvouválec. Okolo podvozku se dá napsat víc. Bral jsem ho jako samozřejmost. V Aši a vlastně nikde jsem nepoznal špatnou silnici. To až teď když jsem Báwo prodal a koupil Transalpa. Ten je citelně tvrdší.

seikos
seikos napsal 09.03.16 v 18:05

paratrooper: tak by bylo korektní napsat: Na týhle motorce je možné potrápit jantara na supersportu Protože tahle motorka jako taková nikoho nepotrápí.

wsbk
wsbk napsal 07.03.16 v 11:19 10b.

paratrooper
paratrooper napsal 07.03.16 v 03:46

seikos : Co by ne? Když na tom supersportu sedí jantar, tak to zase takovej problém není. Já třeba loni trápil takovýho jantara na SS v zatáčkách na Dubou s malym GéeSem Koukam, že na tomhle serveru je hodně rozšířenej názor "Mam silnou motorku, tak jsem největší prďák"

seikos
seikos napsal 06.03.16 v 21:54

...co umí potrápit i na silnici supersporty Tak ledaže by stáli zaparkovaný na krajnici