Jawa 350/632 (1990)

Vlastník rendazase
Vloženo 6.3.2016
Aktualizováno 7.6.2016

Klasika. Před léty mě těžce trápila tak jsem to chtěl zkusit znovu. A trápí mě zase.

První dojmy - Koupil jsem s tím, že motor po generálce. No najezdil jsem na ní asi 100km a motor šel na opravdovou generálku. Komplet výbrus, písty, kroužky, generálka klikovky, všechny ložiska.

Doplňky na motorce - Originál

Jízda na ní je super zážitek. Jedu celou dobu s výsměchem na ksichtu. Nevěřil jsem, že mě to tak chytne. Když stojím v garáži a vybírám na čem se svezu tak volba padne nejčastěji na tuhle krásku. Plánuju k ní dokoupit sajdu abych mohl vyvést komplet rodinu Letos zlegalizuju Pávíka aby bylo kam naložit batožinu a hurá na dovolenou. Zatím po generálce zajíždím motor tak se za mnou trochu kouří. Ale co. Hlavně mít namazáno bo kdo maže ten jede Předchozí majitel mazal zřejmě místo olejem na dvoutakty normálním olejem do motorů a přidřel se levej píst. No přidřel. On se rozsypal do motoru. Teď už se o ní postarám já tak snad vydrží. Ještě aspoň dalšich 25 let.

Tak zatím letos najeto cca 1000km a pořád jsem nadšenej. Dokonce už přemýšlím, že prodám Trasalpa bo jen stojí v garáži a stojí

Jo a kam s ní přijedu tak každej kouká. Mezi všema Hondama, Yamahama, Suzukama atd. jsem za exota, ale fakt v dobrým slova smyslu.

novis79
novis79 napsal 07.03.16 v 17:38 10b.

Hodne dobrá a silná mašina proto mám tři a myslim že to nebude konečný číslo...

Milan1963
Milan1963 napsal 07.03.16 v 15:46 10b.

Krasavice. Taky jsem ji jednu dobu míval, jezdila moc hezky. At' Ti dělá radost.