Yamaha X-max 250 (2016)

Vlastník venik
Vloženo 4.3.2016
Aktualizováno 28.7.2019

Skútr do města i na delší vyjiždky

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum BARTH (Pardubice) - Naprostá spokojenost navíc mi skútr zdarma dovezli z Pardubic do Brna.

Honda NSS300 Forza : Velikost zavazadlového prostoru, vzhled, dostupnost
Yamaha X-max 400: Na moje použití hlavně do města už moc velký a težký

První dojmy - Pohodlný posez, pěkné a funkční "budíky", dobrá ovladatenost, o trošku více si natáhnout nohy by neškodilo (190cm), 1000km zajíždět (max 4000 otáček) bude děs, přihrádky pod řidítky mají dost forové dvířka snad vydrží

Doplňky na motorce - Chrániče nohou

Po třech letech s Honda Vision jsem se rozhodl, že je čas na vyšší výkon. Nakonec jsem se rozhodl pro X-max 250. Jsem zvědavý jestli bude dosahovat kvalit Hondy, kdy jsem za tři roky jenom tankoval benzín a jezdil na garančky.

Dneska jsem najel prvních zajíždecích 100 km v mrazivých 2 stupních. Průměrná rychlost 25 km/h. Těch dalsích 900 km než se pořádně projedu bude dlouhých, ale do týdne to mám z krku. I když se musím s plynem krotit, překvapilo mně jak je skútr živý. Oproti Vision velký rozdíl. Sedlo je super, po zimní přestávce jsem vydržel sedět v kuse 2 hodiny, než se ozval zadek. Budíky jsou prostě nádherný i funkční, konečně mám hodiny. Teplota se taky hodí, zvlášť v zimě. Pěkná věc je měření km na rezervu. Prostor pod sedlem je jak v kombíku, s tím můžu i pro velký nákup.

Po 3 letech a 10t km jsem se rozhodl, že je čas jít dál. Skůtr je do města super. Spolehlývý, pouze lejt benzín a jezdit na garančky, žádný problém jsem nezaznamenal. Na delší vyjižďky už chybí výkon a mých 190cm po 200 km značně trpí.

mokomido
mokomido napsal 06.03.16 v 21:52 9b.

Tak ať slouží...

Trinnlee
Trinnlee napsal 06.03.16 v 18:00

Hezky skutr

Trinnlee
Trinnlee napsal 06.03.16 v 17:59 10b.

Hezky...

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 04.03.16 v 23:27 10b.