Suzuki GSF 600 Bandit (2002)

Vlastník makér
Vloženo 27.2.2016
Aktualizováno 27.2.2016

Bandit, o tomto obsahu pro jednoho dostacujici fajn svezeni ve dvou by to chtelo vic vykonu.

První dojmy - Prvni dojmy byli skvele, na bandasce sem kdysi delal papiry a zalibilo se me:jeji ovladatelnost,tvary zpracovani, pohodli. s vahou stroje 600kilo pracuje hure mohlo by to byt lepsi zejmena pri jizde ve dvou ale mel sem hrabnout po 1200 a ted si nestezovat.

Strojek mam uz druhym rokem, jak sem uvedl v uvodu jizda je super svezenicko, sila motoru 600 staci na jednoclenou jizdu.Predchozi majitel si kupoval 1200 bandita kvuliva tomu ze jezdil s babou do anglie a 600 bylo na cestovani podle nej prilis slabe -mel pravdu.Ovladatelnost je dobra , brzdi skvele, batuzek si hovi dobre oproti predchudci enduru je to prej zuzo.Spotreba je v normalu nejakejch 6 l.Zatiim jezdi bez poruch a tak investic! Snad sem si vybral dobre, vsem bajkerum zdar.

Honza05
Honza05 napsal 27.02.16 v 22:58 10b.

Kurňa já jsem začínal před 25-ti lety na ČZ 180 a to bych Ti přál jízdu ve dvou... Ale v tý době i tak na to baby letěly!!! Jinak super stroj. Mám 1250, ale já jsem i sám dost těžkej...!!!