Yamaha FZS 600 Fazer (1998)

Vlastník mmmaaaxxxiiimmm
Vloženo 25.2.2016
Aktualizováno 25.2.2016

Vhodná na cestování, polokapota a na 600 slušný výkon.

Suzuki GSF 600S Bandit: Těžká, malý výkon
Honda CB 600S Hornet: Vyšší ceny

První dojmy - Jede pěkně, hezky se ovládá a dá se pohodlně cestovat i ve dvou lidech. Super brzdy z R1. Polo-kapotáž chrání i při větších rychlostech. Spolehlivá motorka na cestování s dostatkem výkonu.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo už nepotřebuje mít superbike a jezdit 200km/h, ale chce se ještě sportovně a svižně povozit. Dá se na ní i krásně cestovat ve dvou.

Doplňky na motorce - Výfuk scorpion, nosič a kufr GIVI, klín pod motorem, padací rámy okolo motoru.

Jede pěkně, hezky se ovládá a dá se pohodlně cestovat i ve dvou lidech. Super brzdy z R1. Polo-kapotáž chrání i při větších rychlostech. Spolehlivá motorka na cestování s dostatkem výkonu. Po celokapotované YAMAZE FZ 750R jsem chtěl něco cestovnějšího s vyššími řídítky na čem se dá lépe cestovat i ve dvou s manželkou.

Bud
Bud napsal 19.08.16 v 08:54 10b.

Tak hodně kilometrů s úsměvem na rtech

Jirka4137
Jirka4137 napsal 03.05.16 v 15:09 10b.

Dobrá volba. Jestli ne ta uplně nejlepší.

RedNRacer
RedNRacer napsal 07.04.16 v 08:04 10b.

Zlatá kočička, k tomu za jezdcem panička a jedém. Taky to praktikuji. Sexi moto na cestování i zábavu. Gratuluji je krásná. Tak někdy na cestě ahoOJ.

radys.n900
radys.n900 napsal 18.03.16 v 20:29 10b.

Krásný stroj v slušivém kabátku. Tak ať skvěle slouží.

lacerta82
lacerta82 napsal 16.03.16 v 08:58 10b.

krásná a ta barva je luxusní. zlatou jsem měl..rád na tuto Yamahu vzpomínám a moje přítelkyně tvrdí ,že to byla nejpěknější moje motorka :).doufám,že se k ní jednou vrátím...mnoho kilometrů v sedle s úsměvem na tváři