Jawa Velorex 562 (1998)

Vlastník Roman-JAWA
Vloženo 23.1.2016
Aktualizováno 16.6.2016

jawa 640 byl v mládí můj sen. Takže když jsem se rozhodl pořídit sajdu, bylo jasné, jaká motorka ji poveze

Motorka koupena od FIRMA:Martin Pavlus - Mates moto servis

První dojmy - První dojem? Málem jsem se vykoupal i s jawou. Druhá zatáčka a šel jsem ma dvě kola!!! Ale jinak nádhera. Pánove z matesmoto odvedli luxusní práci, a hlavně : Jawa se startérem je prostě pecka

Doplňky na motorce - Starter

Jawa je prostě jawa. Výběr tedy neřeším. Jawu 640 jsem volil protože je to. Posledni model, a jízdně pohodlná. A hlavně, vždycky se mi moc líbila. Řešil jsem ještě jestli nedám sajdu k 639, ale to asi až přiště, uvidíme. Za první léto máme najeto 200km, ale je to paráda. Jezdím se synem pro rohlíky na snídani, a protože mu je 10, tak na tandemu jezdit nemohl. Super je, že co nákup, to zvídavé pohledy a dotazy. Jawa se stále líbi.

Jeňula
Jeňula napsal 06.06.16 v 10:57 10b.

Dobrá volba, pěkná barevná kombinace a navíc starter - k moto se sajdou užitečný. Paráda.

Jeňula
Jeňula napsal 06.06.16 v 10:54

MáničkaXX
MáničkaXX napsal 21.02.16 v 20:43 10b.

Ta bílá na té zelené trávě je nádhera . Určitě vám doma říkali , " to je dost taťko , žes nás taky vyvez " .

Hery22
Hery22 napsal 15.02.16 v 17:27 10b.

S tou sajdkou je fakt parádní

Bert-Jawatesty
Bert-Jawatesty napsal 08.02.16 v 10:55 10b.

Krásný stroj, zajímavá barva na sidecar. Líbí se mi kombinace 640 a 562 :)