Suzuki LS 650 Savage (1998)

Vlastník vilyo15
Vloženo 9.1.2016
Aktualizováno 22.9.2016

Krásavica, iné slová na túto mašinku nemám.

Kawasaki EN 500: Zlý stav, za tú cenu úplne nevýhodná kúpa. V inzeráte napísané TOP stav a pri osobnej prehliadke katastrofálny stav zistený.

První dojmy - Hneď na prvý pohľad mi padla do oka, Proste krásny "BIG single" ,ako sa o tejto mašinke všade píše. A úvodná jazda bolo niečo neskutočné pre mňa, nakoľko som začiatočník na motorke.

Motorku bych doporučil pro - Pre začiatočníka jednoznačne.

Doplňky na motorce - Brašne, predná rolka, padacie rámy, 12 V zásuvka, držiak na pohár, orol na prednom blatníku, čelné plexisklo, ladený výfuk.

Tak tento chopper sa mi hneď na prvý pohľad zapáčil. Úvodná jazda u chlapíka, čo ju predával, bola úžasná. Hneď mi táto motorka sadla. Som začínajúci chopperista, vodický preukaz som robil na Honde Shadow 1100, čo už bola na mňa veľká motorka. Niekoľko motoriek v ponuke som prešiel, Yamaha virago 535, Honda Shadow 600, Kawasaki EN 500 a EN 400. Ani jedna z týchto motoriek ale nebola v takom stave, aby ma hneď na prvý pohľad zaujala a aj cena, za ktorú bola predávaná, bola vysoká. Ale Savage ma zaujal na prvý pohľad.
Už sa teším na jar, nakoľko motorka bola kúpená koncom decembra. Takže zatiaľ som na nej poriadne nejazdil.
5.3. 2016 absolvovaná prvá jazda 25 km zo servisu, bola na výmenu tekutín a dostala novú baterku. Musím povedať, že je to fakt dobrý chopprík, takže som rád, že som ho kúpil a sezóna sa môže začať.

Marty68
Marty68 napsal 01.06.18 v 11:56 10b.

moc hezká Savage .

multipla
multipla napsal 09.01.16 v 13:33 10b.

čau at ti slouží je to takové kladivo ale paráda a dobrý stroj kdy si jsem taky o tomto uvažoval bude ti sloužit

žižala.
žižala. napsal 09.01.16 v 12:45 10b.

Parádní jednobuch.

Milan1963
Milan1963 napsal 09.01.16 v 12:32 10b.

Hezký, at' dobře i jezdí.