Moto Guzzi Bellagio 940 (2013)

Vlastník civetta
Vloženo 6.1.2016
Aktualizováno 7.1.2016

Láska na prvý pohľad,posadila som sa a všetko mi okamžite padlo do ruky aj nohy..

Motorka koupena od motoshop žubor B.Bystrica - solídne a profesionálne jednanie...

První dojmy - jazdila som predtým na Honde transalp 700 a na MG nevade 350,tak že rozdiel je obrovský.Ten kto na MG jazdí,tak vie o čom hovorím...válce trčiace po stranách,príjemné vibrácie,ktoré neunavujú a samozrejme zvuk hrnúci sa od motora či už mechanický alebo dunenie z dvoch koncoviek Lafranconi.. Bellagio a guzziny sú krásne a hlavne iné.

Motorku bych doporučil pro - Moto Guzzi by som určite odporučila pre individualistov.

Doplňky na motorce - Orig. bočné kufre,vrchný kufor Hepco-Becker,padáky L.Stucchi,veľké Plexi vymenila som pôvodné za väčšie z dôvodu dlhších ciest,vyhrievané rukovate, tankruksak,

Už som to popisovala v predchádzajúcich odstavcoch ale veľmi zvážilo aj to,že som sa nechcela zaradiť do skupiny japonských a nemeckých motoriek tým nechcem naznačiť,že to sú zlé motorky/
Bellagio má výborný podvozok,výbornú a presnú prevodovku a o brzdách Brembo je
zbytočne tu niečo písať,lebo funguju presne,účinne a dávkovanie brzdnej sily je možné jedným prstom a účinok sa dostaví okamžite.
Bellagio som kúpila v októbri.Najazdila som cca 500 km,ale tento rok plánujem nejaké Taliansko a možno aj Balkán.

mareknoskovic
mareknoskovic napsal 05.01.18 v 23:59 10b.

Sewas. Paradna motorka. Tak sa snad tiez raz dostanem na mg

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 13.01.16 v 17:09 10b.

Koukal jsem po něm také,nakonec vyhrála Ducatka.V Itálii jsem ho viděl ještě vytuněné ,to by se ti líbilo.
Dávám jasných 10

alterego
alterego napsal 13.01.16 v 13:06 10b.

je to krásná motorka

Tom-K
Tom-K napsal 11.01.16 v 15:17 10b.

Super volba. Ať šlape.

Virgl
Virgl napsal 10.01.16 v 23:22

Pekná Kozénka , ať slouží kočko , jak už tu kdosi psal Koza je návyková záležitost