Moto Guzzi Bellagio 940 (2011)

Vlastník 19fj79
Vloženo 29.3.2016
Aktualizováno 3.5.2016

MG jsem měl ve škatulce snů co se znám.. Od loňského června mi jedna okupuje garáž a na výstižný popis stačí jediné slovo: úžasná...

První dojmy - První dojmy? Ihned po nastartování - zvuk Véčka... Po pár kilometrech se k tomu přidalo i naprosto pohodové chování a po dalších oťukávacích desítkách i super zátah. Takže jsem dojel domů vysmátej až jsem skoro koupil manželce kytku - ale to by už bylo podezřelé :)))

Motorku bych doporučil pro - Momentálně nejvhodnější moto pro mě, ale snadné ovládání ji předurčuje pro moji manželku ve chvíli, kdy pořídím druhou. :))

Doplňky na motorce - kožené kufry - velmi praktické..

Otázka výběru je jasná - splněný sen.. Když se naskytla možnost koupě, musel jsem chvilku přemlouvat manželku.. Na fotkách ji zkoukla se slovy: hm, hezká.. Když mě vysadila u kamaráda a okoukla ji na místě, tak bylo vidět, že je příjemně překvapená a když odjela (manželka) tak asi po 15ti minutách přišla SMS, která pro změnu dorazila mě: "Tak s touhle bych do trojky šla :)" Od té chvíle bylo jasné, že mě čekají orgie i ve třech :))) Loni jsem za 4měsíce najel asi 4500km, letos prvních 500. Při startu se sepnutou spojkou jsem si musel zvyknout na zvláštní ševelení ála Guzzi :))) Motor super počínaje zvukem přes zátah, jen mě trochu nepříjemně překvapil drsný projev omezovače - až jsem se přileknul, co se děje...
Brzdy: na krev jsem je nezkoušel, ale v běžném provozu naprosto v pohodě. Dáno asi i mým stylem jízdy ("kochačka") - prům. spotř. 5,1 je na 19ti litrovou nádrž super. Spolujezdec už asi tak nadšený nebude, bo podvozek se mi zdá i při nejměkčím nastavení trochu tvrdší a sedlo je spíše na jízdy "kolem komína". Bohužel se na Bellagio nedá dokoupit zadní opěrka - nevyrábí se.
Nejvíce si užíváme mimo dálnici - limit samozřejmě zvládne s výraznou rezervou, ovšem s ohledem na malý štítek nic moc a navíc mě dálnice i přes svou praktičnost neberou ani autem... A už kolem stovky je problém se interkomem domluvit, ale to může být také hlučnější přilbou.. Hlavně ale to není supersport.. A ještě něco: nikdy bych nevěřil, že se mi bude líbit černá v matu :))

Michal_79
Michal_79 napsal 14.05.16 v 10:33 10b.

Moc pěknej stroj

fatman
fatman napsal 05.04.16 v 07:03 10b.

No prostě Guzzi .
Gratulace k oběma! K motorce i manželce Nebo vlastně naopak!
Hlavně dál na pohodu a někde na viděnou!
10B !

JaMi1
JaMi1 napsal 03.04.16 v 17:45 10b.

...tento stroj "od někde" znám. Takže hodně šťastných kilometrů

Tom-K
Tom-K napsal 31.03.16 v 10:29 10b.

Jupí, Bellagio, to já rád. Tahle varianta sedla je pohodlná i pro spolujezdce, dělali ji i s horším. Jen ty zadní stupačky jsou trochu vysoko. A na omezovač bacha, tenhle motor se vytáčí hodně lehce.

malina
malina napsal 30.03.16 v 16:29 10b.

Mě se zdá elegantní. A rozhodně je moc moc pěkná