Yamaha FZ6 Fazer S2 (2008)

Vlastník Kofyto
Vloženo 3.1.2016
Aktualizováno 16.5.2016

Po zkušenosti s Italem znovu u Japonce. A v budoucnu do jiný značky nehodlám jít.

První dojmy - Motor je trochu seškrcená R6 kterou jsem již měl. Takže žádná novinka pro mě. Po 2-Válci je to trochu příjemná změna ohledně vibrací a hluku. Lehký, sportovní cesťáček s dostačujícím výkonem. Na naše silnice ideální, doufám že u mě pobude déle.

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka který rád jezdí sportovně-cestovně a ve 2. A hlavně si uvědomí že nevyužije na našich silnicích litra.

FZ6 S2 jsem si vybral proto, protože jsem chtěl něco cestovnějšího, minimálně polokapotáž, naháčě jsem si užil už dost. Ochrana před větrem dostačující. Konečně pohodlí i pro spolujezdce. Nějaké to zavazadlo na to taky už dostanu. Design je individuální, mě osobně se velmi líbí. Motorově nemám co vytknout, prostě 600ccm. Převodovka přesná, trošku hlučnější. Podvozek ideálně naladěn na tuhle motorku. První motorka u které nemám laďák :D, hroznej vysavač :D.

Tonyny
Tonyny napsal 12.01.16 v 09:29 10b.

Pěkná ať slouží

mikes007
mikes007 napsal 03.01.16 v 17:52 10b.

Moc pěkná motorka

wsbk
wsbk napsal 03.01.16 v 16:08 10b.

wsbk
wsbk napsal 03.01.16 v 16:07

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 03.01.16 v 14:22 10b.

dobrá volba.Já mám litra a jak píšeš maximálku taky nevyužiji ale ten výkon je super při předjíždění protože je to rychlejší a na delší cestě nemusíš tolik řadit a máš víc času na kochačku.