BMW R 850 R (1998)

Vlastník Thorien
Vloženo 23.12.2015
Aktualizováno 9.6.2020

Po 15 tich rokoch konečne zase motorka. Boxer od BMW .. čo k tomu dodať. Pôvodne som rozmýšľal nad GS .. ovšem keďže terén ma už moc neláka a po lesnej ceste prejdete s hocičím tak som vyberal to čo sa mi páčilo.

takze prisiel cas na zmenu a BMWcko slo

Motorka koupena od motoshop.sk - páčil sa mi prístup a ochota poradiť .. proste príjemný chlapík a ako bonus usmievavá manželka :) takže za mňa palec hore.

První dojmy - Keďže som motorku kúpil deň pred štedrým dňom (darček od ježiška prezlečeného za moju manželku), tak som tých dojmov, mimo to že je zima a hmla, moc nenazbieral :)

Doplňky na motorce - Plexi Plexi Puig lehce kouřové

Keď sme v 80-90tych rokoch s bratrancom v garáži s pomocou starších kamarátov rozoberali a zase skladali Jawy a ČZty kúpené za peniaze zarobené na letnej brigáde (no áno, vtedy sa skutočne dalo kúpiť motorku bez pôžičky :} ) tak na plagátoch popri Hondách a Yamahách boli aj BMWčka .. a ako iste uhádnete vždy som o nich sníval. Jazdenie sa odohrávalo v dedine pri babke a po lúkach a lesoch. Na 15te narodeniny ma rodičia prekvapili darčekom .. dostal som sen vtedajších moto-tínedžerov .. Simson Enduro !! a tak som sa konečne dostal aj k jazdeniu na cestách .. teda k tomu kde som sa nemusel schovávať keď som videl policajtov :D
Po niekoľkých rokoch som ovšem vlastnou blbosťou (aj keď ... no môžem ja zato že ta holka mala proste nádherné nohy? ) havaroval s neblahými následkami pre moto a vlastne aj pre mňa. Takže nasledovalo zase pár rokov v ktorých som nemohol na motorku ani pozrieť.
Ale ...
Ale po čase .. to zase začalo lákať .. keď to už raz máte v krvi asi vás to tak ľahko nepustí. Takže prišla Honda . .tentokrát VFR750... slušná motorka ovšem na dlhšie trasy to veľmi nebolo pohodlné. Takže po pár rokoch som ju pustil ďalej ..na čo malo vplyv aj to, že pri škole na ňu neostalo času ..no a od tej doby som už stihol postíhať kopu iných vecí ... žena ..deti ... všetko okolo toho ako poriešiť bývanie. A vždy som si povedal že ešte toto a potom už si konečne spravím radosť.. a vždy prišlo niečo nové ..a motorka sa zas odsunula .. až jedného dňa pred vianocami ... a sme vlastne v súčasnosti .. v dnešku .. keď mám konečne zas motorku a teším sa na leto ! :)

30.12.2015
doslo male plexi .. hned sme ho montovali vyzera to podla mna celkom slusne .. obrazok v galerii len tak narychlo mobilom

Jago1
Jago1 napsal 09.09.19 v 15:41

Konečne turista bratm

fofo44
fofo44 napsal 20.08.17 v 17:55

Krásna klasika.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.08.17 v 15:56 10b.

kasi1976
kasi1976 napsal 27.03.17 v 13:44 10b.

Pozeral som presne po tejto, ale nakoniec som šiel do novšieho modelu R850R...nech slúži

Petr_TA
Petr_TA napsal 23.03.16 v 19:48 10b.

Parádní klasika
10b