Kawasaki ER 6N (2008)

Vlastník prdivous
Vloženo 22.12.2015
Aktualizováno 5.12.2017

Zatím moje první velká motorka.

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

První dojmy - Padly jsme si do oka už v motoškole. Prošel jsem několik inzerátů, ale oranžová mě prostě uchvátila. :-)

Doplňky na motorce - Street zrcátka, držák SPZ, padací protektory

Koupena v březnu 2015, zatím najeto kolem 3 000. Takže motorku mam krátce zatím se seznamujeme. Po shlédnutí několika inzerátů, přečtení recenzí bylo rozhodnuto. Oranžáda je nej..., hned se mě zalíbila. Na první dojem nádherná, na druhý se zdá docela malá, jinak první svezení prostě luxus. Do budoucna plánuji nějakej litr asi Yamaha FZ 1N. Hlavně doufám že budeme mít spoustu ujetých km bez poruch a bez nehod. :) :)
Aktualizace po 6 500 km. S motorkou do dnešního dne nebyl žádný problém, motoricky a mechanicky v pořádku, bez nějakých oprav kromě běžné údržby. Přezul jsem původní Dunlopy Roadsmart 2 za Bridgestone Battlax, zdá se že jsou lepivější, motorka lépe sedí. Zhotovil jsem si pod sedlo 12V zásuvku na nabíjení navigace nebo telefonu.
Dokoupen držák kufru GIVI a bočních brašen. Rád s motkou cestuji, takže byly potřeba.
Prosinec 2017 - Motorka prodána, najel jsem na ní téměř 19 tis. vždy mě dovezla kam jsem potřeboval, projeli jsme spolu celé Čechy 2x, Slovensko 2x, Rakousko, Maďarsko, Polsko, bez jediné závady. Z preventivních důvodů jsem na začátku sezony 2017 nechal udělat přetěsnění předních vidlí, spojku, svíčky vyměněny za iridiové, řetězovou sadu.
Přeji novému majiteli ať slouží stejně dobře jako mě, a dělá samou radost.

Dooger
Dooger napsal 11.06.16 v 11:13 10b.

Ať dobře slouží Ta oranžová má něco do sebe

Trinnlee
Trinnlee napsal 24.12.15 v 10:25 10b.

užívej první moto...na to se nezapomíná..tahle kawa je dobrá masinka. soused ji mel a spokojenej...

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 22.12.15 v 21:24 10b.

prdivous
prdivous napsal 22.12.15 v 18:57

díky

context
context napsal 22.12.15 v 15:40 10b.

pěkný stroj, tak ať dobře slouží