Kawasaki Z800 (2014)

Vlastník romik-23
Vloženo 21.12.2015
Aktualizováno 22.2.2017

Deasing Kawi pokročil zase úplně někam jinam.Motorka se povedla a ta jejich zelená je super.

První dojmy - Tak jsem si zase docela nečekaně naložil pod stromeček dárek.Kawasaki Z800.Doufám že bude fungovat stejně dobře jako dřívější Z750.Krásná a divoká.

Doplňky na motorce - Motorku sem si poladil zase k obrazu svému..

Nakoupeno :
Širší řidítka
Krátké zalamovací páčky
Menší CNC zrcátka v barvě moto
Rolny od Evotechu
Držák SPZ
Miniblikny vpředu i vzadu
Zavažíčka M-Style
Ukazatel rychlosti GIpro
Laděný výfuk RP-Tuning
Sedlo spolujezdce od firmy DDT Custom Seats
Zabudovaný alarm na dalkové ovládání

Prodáno novému majiteli.Snad bude stejně spokojenej jako já.Zatím jedna z nejlepších motorek co jsem jezdil.Podvozkově i motorově.

Počasí se už umoudřilo a tak jsme začal sedla tuhle krásku.Nějaké dojmy po ujetí přibližně dvou tisíc kilometrů.? Posed motorky je pohodlný , vzpřímený.Já tam mám širší řidítka než jsou origo , tak oproti originálu víc ležím , ale i tak je to dobré.Díky širším řidítkám se motorka mnohem lépe ovládá.V zatáčkách je motorka klidne , drží stopu a jede přesně tam , kam chci..Po dlouho době se dá říct, že motorce v zatáčkách opět věřím a můžu si s ní dovolit kupu věcí..Laďáček od RP přidal motorce krouťák a krásný hluboký zvuk , který jde slyšet celkem daleko
S motorkou jsem maximalně spokojen.Zatím jich tolik nejezdí , takže kamkoliv s ní přijedu , lidi si jí prohlíží.

Bajk můžu jedině doporučit.Za mě 9/10

Tonyny
Tonyny napsal 26.01.16 v 19:59 10b.

je hezka

l333v
l333v napsal 22.12.15 v 18:32 10b.

krasna ta zelena s cernym provedeni ji fakt slusi za me 10b at slouzi!

Ethi
Ethi napsal 22.12.15 v 12:11 9b.

Pěkná žaba, ať to líta