Suzuki VS 1400 Intruder (1996)

Vlastník pavsa66
Vloženo 16.11.2015
Aktualizováno 6.11.2019

Klasika, kladivo s motorem V2 o objemu 1400ccm

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Olomouc (Olomouc) - Solidní vystupování o ochota .

První dojmy - Ten zátah mě dostal tušil jsem,že to bude síla ale toto jsem nečekal navíc ten poryv větru který se mnou cloumal při zatáhnutí za heft to bylo něco. Přijel jsem si jenom s takovou skořápkou na hlavě a brejličkama co jsem míval za dračenou a k domovu jsem se hrnul 60kou bo jsem pro slzy nic neviděl :-))

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych choppera všem co se tento styl jízdy a jízdních vlasností líbí.

Doplňky na motorce - Rovná řídítka, laďáky, podpěry brašen, opěrka spolujezdce a zadní světelná rampička(Iron Moto) origo přepákování, kožené brašny a doplňky, chrom. doplňky na blinkrech a světle, zpětné zrcátka, SPZ. Ještě bych chtěl dokoupit olejové chladiče od Fy Bartcycles a to bude zatím vše ? Jo a ještě bych zapomněl na mou věrnou kopiji na předním blatníku ))

Intrudra mám asi 4 měsíce nalítal jsem na něm s batůžkem cca 2000km a můžu konstatovat, že to byl dobrý kup. Borec co to měl přede mnou to kupoval s 8000km s rajchu a asi 8000km n tom nalítal on servisované to měl u Iron Mota v Hradišti kde mi to i potvrdili. Kupoval jsem mášu v originálu a tak ji čas od času zkrášlím nějakým tím doplňkem. Co se týče jízdních vlastností je to tu na forech popsané dosti takže se nebudu o nich zmiňovat. Musím ale říci že jsem si na ni musel trochu zvyknou co se týče projetí zatáčkou a klopení. Na dračeně co jsem měl to takové nebylo ale to je síla zvyku. Jsem ale navýsost s tímto vetřelcem spokojen.

praedator
praedator napsal 19.10.17 v 11:07 10b.

Klasika...parada

-Míla-
-Míla- napsal 05.05.16 v 12:27 10b.

Moc pěkná motorka, přeju ti hodně kilometrů v sedle bez nehody a s dobrou partou.

suzukidrak
suzukidrak napsal 24.04.16 v 17:27 10b.

KRÁSA POHLEDĚT,tak at to jezdí

Tod
Tod napsal 06.12.15 v 22:52

Jo jo krasavice klasika .

nepi
nepi napsal 29.11.15 v 14:01 10b.

Koukám taky super stroj.