Harley Davidson XL 883N Iron (2015)

Vlastník Patrik80
Vloženo 3.11.2015
Aktualizováno 21.5.2017

Motorka koupena od HDOstrava (Ostrava - Mariánské Hory) - Vstřícný, ochotný, vše proběhlo tak jak má

První dojmy - Naprostá spokojenost. Jízdní vlastnosti pro mě úžasný, momentálně zajíždím, po nějaké stovce km doplním dojmy. Motocykl je docela mrštný, a na pohodovou jízdu plně dostačující, a oproti předchazejicím motocyklům úžasný zvuk. Motocykl doplněn o několik doplňků, přepakovaní, stoupačky-výroba mého otce, brašna, nové dekorační kryty, výfuky Momentálně najeto něco přes 2500km, a můžu říct, že jsem naprosto spokojený, pohodlí se velmi zlepšilo přepakováním. Nové doplňky, sedlo La Rosa, tlumiče Burly 10.5´´´- snížení asi o 5cm, co se týče pohodlnosti sedla a s instalovanými tlumiči uvidím po pár stovkách km

Doplňky na motorce -

Perfektní stroj, přesně jaký jsem chtěl. Dlouho jsem uvažoval nad nákupem této motorky, především rozhodl vzhled, matně černá je úžasná, a taky jízdní vlastnosti, které jsou přesně ty které jsem hledal. Mám rád když se tak trochu vše klepe, ten zvuk motoru, občas Vás kopne do zad, na pohodlí mám doma křeslo.

Informace a pocity při cestovaní ještě doplním.

papriks
papriks napsal 08.11.20 v 15:59 10b.

Peknej kousek

Vaňas
Vaňas napsal 29.05.18 v 07:01

Ahoj, měl bych jeden dotaz. Když jsi namontoval ty otevřené výfuky, řešil jsi nějak motorovou mapu, nebo si s tím motor poradil? Taky bych chtěl trochu lepší zvuk, ale nevím jestli vyměnit jen koncovky, nebo tyto krátké výfuky. Dík

Vaňas
Vaňas napsal 29.05.18 v 06:55 10b.

seki88
seki88 napsal 24.03.18 v 15:39 10b.

To sedlo je pecka.Retro a je celkem pohodlný,teda zatim je na pár km na té mé holce...

faux4
faux4 napsal 07.08.17 v 13:03 10b.

Fesak! Pekne doplnky: riditka, brasna, vyfuky, kryt spojky.. Pro me by asi bylo hard-core to sedlo
Ty vyfuky asi bohuzel neprojdou pres STK..