Kymco Xciting 500 (2005)

Vlastník Gogolas
Vloženo 29.10.2015
Aktualizováno 29.10.2015

Velký cestovní skútr, slušný výkon, pohodlný, svižný a úsporný. Možná někoho napadne proč taková barevná kombinace? Je to z důvodu, že pán co ho vlastnil měl kamionovou dopravu a všechny auta měl ve stejném barevném provedení, tak i skútr musel vypadat st

První dojmy - Skútr mi padl do ruky okamžitě, po předchozí vyjížďce na kamarádovém skútru stejné značky mě uchvátila jeho pohodlnost a pružnost motoru. Nechal jsem na skútr udělat polepy, aby se lišil od ostatních.

Doplňky na motorce - Chystám se koupit kufr, navigaci a samozřejmě intercom

Potřeboval jsem motorku pro dva, tak jsem sáhnul po skútr téhle značky. Po přečtení spoustu recenzí, jsem se rozhodl, že ji teda koupím. Koupil jsem ji od prvního majitele, má servisní knížku řádně vedenou, mám dokonce fakturu, kdy ho kupoval za 170tis. Moto mi prodal s novými pneumatikami (staré už bohužel zestárly a bylo by nebezpečné na nich jezdit), novou baterií a dokonce plnou nádží. Zatím jsem vyměnil provozní kapaliny, svíčku a ještě mě čeká přes zimu výměna řemene ve variátoru, jelikož je původní. Zatím jsme najezdili asi 2000 km a jsem moc spokojený. První jízda z Ústí nad Labem domů (400 km) a pak na výlet po jižních Čechách. Uvidíme jaká bude sezóna 2016, určitě napíši postřehy z cest.