Honda XL 600V Transalp (1994)

Vlastník Nexmann
Vloženo 18.10.2015
Aktualizováno 10.1.2016

Byla to láska na první pohled . Úvodní foto ne ni moje moto, ale solo foto nemám . Až bude přehodím .

BMW F 650: Honda byla krásnější a perfektně mi sedla .

První dojmy - Moje první velká moto, po chvilce oťukávání mi padla pěkně do ruky . Myslím že pro začátečníka postačující a s její váhou 202 kg je příjemná na ovládání.A na to že mám nehybný kotník se pohodově řadí.

Motorku bych doporučil pro - Někomu do začátků kdo si netroufá na silnější stroj ,pro někoho kdo ne ni závodník a preferuje klidnou pohodovou jízdu a občas se hodlá vydat i mimo asfalt.

Doplňky na motorce - 3x kufr + nosiče ,padáky , zásuvka 12 v , v horním kufru zabudovaná blikající brzdová světla ,externí zásuvka na nabíjení baterie, hodiny a teploměr na palubce

Průměrná spotřeba - 4.85898 l/100km

Tenhle stroj jsem si vybral po dlouhém prohledávání různých stránek s touto tématikou . A jelikož moje výška 185 a nemožnost pohybu kotníkem na levé noze , plus částka kterou jsem byl ochoten vložit, šla ruku v ruce téhle mašince .
Jsem velice spokojen s ovládáním tohoto stroje a s pohodlím který nabízí , i když
za vámi sedí spolujezdec ( je jasné že to neni pro 2 x 120 kg ) Takže mích 100 kg
a batůžku 60 kg to jde .Mám ji doma již dva roky a krom klasických věcí jako výměna filtrů , oleje a brzdovky jsem zatím nemusel nic řešit a pokud člověk neni vystrašený dřevo tak si hodně věcí udělá sám.Motorka je vhodná spíše na asfalt ,ale i lehčí teren zvládne .A překvapila mě i spotřeba ,na cestě po Slovensku jsem se dostal na 4,2 - 4,5 Lit. / 100 km . S patřičným vybavením je super na cestování .
Na mé straně spokojenost .

Junior88
Junior88 napsal 08.06.16 v 17:57 10b.

Dobrá volba Na výběru první silnější motorky se shodneme Nemůžu si na tu svou babičku stěžovat. Ať to jezdí

-MP-
-MP- napsal 08.11.15 v 10:40 10b.

pěknej kousek , přeju hodně pohodových kiláků .

Kolja92
Kolja92 napsal 22.10.15 v 20:53 10b.

brok69
brok69 napsal 19.10.15 v 12:44 10b.

jo, jo pěkně frčela po tom Slovensku a Maďarsku, ať pěkně slouží dál!

wsbk
wsbk napsal 19.10.15 v 08:24 10b.