Honda CBR 125R (2006)

Vlastník lenishka93
Vloženo 13.10.2015
Aktualizováno 23.10.2015

1.Je to sice jen 125,ale pro mě na začátek ideální :)

Suzuki GS 500E: Těžko říct :D
Honda CBF 500: Nejdřív se vyjezdím \"na malé\", pak si dodělám A...a potom bude! :)

První dojmy - Motorka se mi líbila už na 1.pohled. A poté, co jsem si na ní sedla, jsem měla jasno :) ..Překvapilo mě, že má ukazatel benzínu,za to jsem fakt ráda :) a že je nízká! I se svými 158 cm dosáhnu na zem, sice ne celu nohou,ale k manipulaci to stačí.

Už odjakživa se mi líbí supersporty :)
Jsem úplný začátečník. V autoškole jsem ani neodjela všechny hodiny, ale zkoušky jsem udělala napoprvé. Řidičský průkaz mám u sebe teprve pár dní :)
Již jsem zkoušela jet s kamarádem,ale to bych na této motorce nedoporučovala. Opravdu to není žádná střela, v jednom je to v pohodě,ale ve dvou je fakt línější.
Na spotřebu nemám jedinou výtku :)
Jestli se dá s moto dobře i cestovat zatím netuším. Za den mám najeto max. necelých 100km a bez problémů, takže si i troufám říct, že ano :) jediné co,tak je to horší s tím úložných prostorem. Box se opravdu na tuto motorku nehodí ;)

lenishka93
lenishka93 napsal 22.07.16 v 15:45

Pánové, všem vám moc děkuji!

sakal01
sakal01 napsal 03.05.16 v 05:45 10b.

KAREL_PLAY3
KAREL_PLAY3 napsal 09.04.16 v 13:11 9b.

Roztomilá malá Honda i její majitelka, to je nebezpečně půvabná kombinace

Tak ať Vám to děvčata jezdí, užívejte si spolu sezónu 2016 s úsměvem na rtech a budu se těšit na další postřehy z kratších projížděk i z delších výletů. Hlavně opatrně, život máme všichni jenom jeden

Turboš
Turboš napsal 23.10.15 v 11:54 7b.

Leni zkus tankvak od paní Dany z husovi ulice, nestojí to svět a dělá to přímo na míru