Suzuki GSF 600 Bandit (1998)

Vlastník Prague
Vloženo 30.9.2015
Aktualizováno 30.9.2015

Hondu už nemám dlouho, k bandasce jsem přišel jak slepej k houslím, opravuju domek tak nejsou peníze nazbyt, jezdil jsem na skůtru a po motorkách jen pošilhával, už jsem si málem pořídil MZ150, abych se aspoň trošku svezl, a najednou spadnul z nebe Bandit

Motorka koupena od od nějakýho kluka:))

První dojmy - Až na to, že jsem vůbec nebyl zvyklej jezdit na rychlejších motorkách bez kapot nebo aspoň štítku a po prvním roztočení přes 120 jsem se musel pořádně chytit, aby mě to nesfouklo jsem moc spokojenej, vždyť je to vlastně klasika, úplně nejvíc motorka, čtyřválec, vzducháč, naháč...a krásně tyrkysovej:) Jo a taky jsem zjistil, že se nevejdu do kombinézy, k mému překvapení přes můj hrudní košíček...tak jsem musel alespoň narychlo vyřešit nějaký oblečení, protože v riflích už se bojím.

Motorku bych doporučil pro - pro lidi v pohodě co chtěj klasiku mechaniku:)

Doplňky na motorce - musím tam dát nějaký plexi, asi průhledný, ať jsou vidět ty krásný chromovaný budíky...

S tou bych ještě počkal, mám ji fakt chvilku, oproti ducati je to hrozně hodný a trošku těžkopádný ale podvozkově pohodlnější na horších cestách, oproti hondě je to zas vlastně rozklepaný a uřinčený, měkčí podvozek, ale člověka to nenutí furt se někam řítit a dojde i na jízdu na pohodu, žádný orvaný kolena, stupačky, zrcátka, netvrdím, že to nejde, ale nějak mě to k tomu nenutí, je to slabší, ale na pěkný vytáhnutí ze zatáčky má výkonu dost. Často si vzpomenu, jak jsme v 15ti jezdili na Šumavě na kejvačkách, protože jsme vlastně ani nic jinýho neměli a bylo to krásný...na starym verglu... tak teď je to vlastně podobný...ale lepší...jen u toho člověk už trošku jinak přemejšlí a předvídá:)

Čadil
Čadil napsal 14.04.18 v 21:18 10b.

-Jandys-
-Jandys- napsal 30.09.15 v 22:47 10b.

Bandit je dobrá klasika,takový kompromis,neurazí-nenadchne ale vždy při jakékoliv jízdě potěší,nikdy na něj nezapomenu a hlavně modrá je dobrá