Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník gabri88
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Vloženo: 21.11.2017, Uskutečněno: 04.09.2017, Zhlédnuto: 9x

Dodatečný záznam k výletu na oblíbený okruh v září
Jela jsem bez doprovodu podpůrného týmu A bylo to bezva. Akorát jsem si musela sehnat chlapce na složení motorky a pak už paráda. Nikým nerušena jsem si mohla dělat s motorkou a se sebou samou cokoliv jsem chtěla Aniž bych musela podávat hlášení. Supeeer
Ježdění bylo mega. Počasí ráno chladné, ale přes den už na tričko. Motorka fungovala. Alespoň tedy lépe než má hlava a tělo. Ale byla to zábava tak co
Druhý den chlapci z boxu před kterým jsem vegetila tvrdili ze účast v závodu pro šneky je nutná, zvlášť protože jsem sd prvni den nezúčastnila protože jsem byla unavená. Po rozložení sil se start z předposledního místa povedl Což znamená že jsem během závodu jednoho předjela a jedním byla předjeta. Poslední nedojel, takže v kategorii ss šneků jsem se umístila 6 z 6
Bizi je dobrej týpek, snad se na jeho akci příští rok zas podívám

Jarda89 (3) napsal 25.11.2017 v 07:41

Enjoy! Tak to ma byt, pro radost..

Ozzy_ (1137) napsal 21.11.2017 v 21:29

• Most s Wildmotors, cervenec

Blablabla bylo horko jako krava. Skveli sousedi v paddocku. Peťa a Filip ;-) Most nemam jako okruh uplne rada, takze jsem min motivovana nez treba na Pannonii B-) Ale samozrejme i tak me to bavilo. Trosicku jsem se z

Vloženo: 12.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • Pannònia 3 dny s Prospeed

První letošní výjezd vedl do Maďarska. Osvědčilo se mi začít sezónu na trati, na které jsem předtím sezónu ukončila, protože mi to všechno v zimě v hlavě uzraje :-) Na motorce jsem seděla letos pouze na Supermotu v hal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018
  • Pannonia - srpen 2017

Čtvrtý týden své dovolené jsem naplánovala na srpen. Je to fajn jít na dva týdny makat a hned zas na týden vypadnout :-DD Tentokrát jsem vyjížděla sama, nejdříve bez doprovodu, s tím že za mnou do Maďarska přijedou ro

Typ: Dovolená
    Vloženo: 23.08.2017