Yamaha YZF-R6 (2008)

Vlastník gabri88
Vloženo 28.9.2015
Aktualizováno 12.8.2018

Vloženo: 23.08.2017, Uskutečněno: 23.08.2017, Zhlédnuto: 16x

Čtvrtý týden své dovolené jsem naplánovala na srpen. Je to fajn jít na dva týdny makat a hned zas na týden vypadnout
Tentokrát jsem vyjížděla sama, nejdříve bez doprovodu, s tím že za mnou do Maďarska přijedou rodiče. A jelikož se mi nechtělo leplovat doma, tak jsem nejdřív navštívila kamaráda vw Pforzheimu, aby mi ukázal ten slavný opěvovaný Schwarzwald. Nakonec se na projížďku nepřidal, protože mu na R6 tekly vidle a jela jsem s jeho kolegou, co má cbr. Bylo to gut, ale do prádélka jsem si z toho neučurkla. Okruh je okruh

A tak jsem v neděli odpoledne vyjížděla z Pforzeimu,před sebou 8,5h jízdy na Pannonii, natěšená jako děcko před vánocemi. Celou štreku jsem nezvládla, přepsala jsem na parkovišti před St.Pöltenem. po 5 hodině ráno jsem nemohla spát a s kávou v ruce jsem se vydala na poslední část cesty. Na Pannonii jsem dorazila těsně před 8 hodinou ráno. Ježdění jsem měla předem zaplacený až na středu a čtvrtek, ale věděla jsem že i v pondělí a uterý tam je agenturní ježdění a mají volná místa. Nedočkavě jsem se přihlásila, požádala souseda o složení motorek z auta... no jelikož jsem zvyklá s sebou mít mistra asistenta a nedělat krom oblíkání a ježdění nic...tak jsem najednou měla spoždění... přidělat transpondér, natankovat, nalepit čísílka a nesmysly a vše zkontrolovat
Ježdění na Pannonii supeeer. Děsně se mi líbí a baví mě! Jasně, povrch asi býval v lepší kondici, ale až na tu debilní trhlinu uprostřed, není horší než Rijeka, takže pohoda

Jen co se nestalo... po 2 jízdách na R6 jsem se rozhodla povozit se na RC... blbý rozhodnutí. Asi v pátým kole jsem.v poslední... nebo spíš za poslední levou zatáčkou hodila držku jelikož mě to trochu nakoplo do zadku a v rukách mi zaplápolaly řídítka, tak jsem ten padací jev svalovala na malýho highsidera, což ale i mě u tak malýho výkonu motorky přišlo divný při večerní obhlídce trati mi došlo že jsem na plynu v náklonu najela do tý retardovaný trhliny a asi se mi tam splašily ty úzký kola RCčka...
Ohlý řídítko, ulomená stupačka,řadička, polámaný podsedlový plast, natržená sedačka spolujezdce a celá strana podřená... ano jen kosmetika... ale u letos nově kouoený motorky to malililinko nasere ... jenže ono to bylo tak zááábavný

V uterý jsem radši jen koukala a utěšovala káčátko, že ho dam zas dohromady večer přijeli rodiče

Ve středu a čtvrtek ježdění na pohodu, bez čučení na časy..menší náklony a pomalejší výjezdy ze zatáček... rozložit i druhou motorku, tak si jdu skočit
Ale i tak mě to moc bavilo, vždy se nakonec našel někdo, kdo jezdil podobně opatrným stylem.jako já a pak se rádoby předjíždět je docela sranda aneb když zvládnu dát pány na cbr či f3 na brzdy, tak je vše v pořádku

Jarda89 (3) napsal 30.08.2017 v 13:14

Chudák Káčátko! Ale kdo se bojí sere v síni, kdo nepadá nejezdí!

Figi25 (59) napsal 24.08.2017 v 13:29

Dobře ty! Chudák Kačko

• Most s Wildmotors, cervenec

Blablabla bylo horko jako krava. Skveli sousedi v paddocku. Peťa a Filip ;-) Most nemam jako okruh uplne rada, takze jsem min motivovana nez treba na Pannonii B-) Ale samozrejme i tak me to bavilo. Trosicku jsem se z

Vloženo: 12.08.2018
    Uskutečněno: 12.08.2018
  • Pannònia 3 dny s Prospeed

První letošní výjezd vedl do Maďarska. Osvědčilo se mi začít sezónu na trati, na které jsem předtím sezónu ukončila, protože mi to všechno v zimě v hlavě uzraje :-) Na motorce jsem seděla letos pouze na Supermotu v hal

Typ: Dovolená
    Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 22.06.2018
  • Pannonia v září s Bizi's racedays

Dodatečný záznam k výletu na oblíbený okruh v září (s) Jela jsem bez doprovodu podpůrného týmu A bylo to bezva. Akorát jsem si musela sehnat chlapce na složení motorky a pak už paráda. Nikým nerušena jsem si mohla

Typ: Dovolená
    Vloženo: 21.11.2017